Kendilerini Yollara Vurdular! Yılın Çifti Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’den Yeni Bir Aşk Pozu Geldi

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Kendilerini Yollara Vurdular! Yılın Çifti Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’den Yeni Bir Aşk Pozu Geldi

Yılın çifti Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan yeni bir aşk pozu geldi. “Güneşli günler” temalı bu paylaşım görenlerin içini ısıttı.

Demet Özdemir

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, uzun süredir aşk dedikodularının favori ismiydi. Magazin muhabirleri, Demet Özdemir’in sanat camiasındaki pek çok insanla aşk yaşadığını yazıp durdu. İddiaların ardı arkası kesilmeyince, ünlü oyuncu da yalanlamayı kesti.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

Zaten yalanlasa da iddialar dur durak bilmeden devam ediyordu. Ama yeni yıla müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç’la girdiği iddia edilince, bu haberi hemen doğruladı!

“Yılın aşkı dersiniz”

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’in yeni yılı birlikte karşıladığı haberi gündemi fena salladı. Demet Özdemir’in “Evet, beraberiz. Yılın aşkı dersiniz” sözleriyle gazetecilere manşet önermesinin ardından, eski defterler açılıverdi. Çünkü Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’un eski sevgilileri Yağmur Tanrısevsin ve Zeynep Koçak’ın yakın arkadaşıydı. Üstelik bu ilişkinin Yağmur Tanrısevsin’le ayrılığın sebebi olduğu söyleniyordu!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

Ama mutlu aşıklar bu eleştirileri kulak arkası etti. Oğuzhan Koç, sadece aldatma iddialarını yalanladı ve ekledi: “Ortak arkadaşlarımız var, sık sık görüşüyorduk. Ama o sırada aramızda bir şey yoktu. Hala da çok yeni.

Yağmur Tanrısevsin Oğuzhan Koç Demet Özdemir

Eski sevgili meselesi hatırlatılınca da, “İnsanların şaşırmalarını anlamıyorum. Biriyle bir şey yaşamak için önce vakit geçirmen gerekmiyor mu? Biz de bu süreci yaşadık. Bir ilişkiye dönüşmeye başladığında da saklamadık” diyerek tepkileri anlamsız bulduğunu söyledi.

Her Şeye Rağmen Mutlular

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, ilişkilerini eleştirilerden ve meraklı gözlerden uzak tutarak korumaya çalışıyorlar. Ama arada bir fotoğraf paylaşarak hayranlarını sevindirmeyi de ihmal etmiyorlar!

Mutlu aşıkların bugünkü pozu, “Güneşli günler” temalı ve umut vaat eden bir pozdu. Videolardan da bir seyahate çıktıkları anlaşılıyordu!

Çifte bütün eleştiriler teğet geçiyor gibi görünüyor! Umarız, bu mutlulukları katlanarak artmaya devam eder.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz