Reynmen ve Bircan Bali Kavgasında Yeni Gelişme! Reynmen Bircan Bali’ye “Yalancı” Dedi: “Ben uzlaşmak istemedim”

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Reynmen ve Bircan Bali Kavgasında Yeni Gelişme! Reynmen Bircan Bali’ye “Yalancı” Dedi: “Ben uzlaşmak istemedim”

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Reynmen, ünlü sunucu Bircan Bali’yle davalık olmuştu. Reynmen, konu hakkında ilk kez bir açıklama yaptı.

Bircan Bali Reynmen

Beyaz TV’nin sansasyonel magazin programının sunucusu Bircan Bali, “Reynmen” lakabıyla bilinen sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Yusuf Aktaş’ı savcılığa şikayet etmişti. Ünlü sunucu, Reynmen’in kendisini tehdit ettiğini ve hakarete uğradığını iddia etmişti. Tehditlerin ve hakaretlerin Reynmen’in Instagram hesabından paylaşıldığını da eklemişti. Savcılık, Reynmen hakkında 4 yıl 4 aya kadar hapis istemiyle dava açılmasına karar verdi!

“Sizi pişman edeceğim”

Bircan Bali Reynmen

Bircan Bali, Reynmen’in kendisine, “Leşsiniz, siz iki iğrenç insan, ucuzsunuz. Vasfınız ne sizin? Değerlerim hakkında yaptığınız yorumların bedelini ağır ödeyeceksiniz. Elimden ne geliyorsa yapacağım. Bu yaptığınıza sizi pişman edeceğim” ifadelerini sarf ettiğini söylemişti.

Bircan Bali Reynmen

Olay “uzlaştırma” kapsamında kalsa da, Bircan Bali ve Reynmen, olayı hapis istemiyle dava açılmasına kadar götürdü! Reynmen de olay hakkında bugün ilk kez kapsamlı bir açıklama yaptı.

Uzlaşmayı O İstememiş!

Reynmen

Reynmen, Bircan Bali’nin kendisine sürekli hakaret içerikli yorumlar yaptığını ve videoları kendisini savunmak için çektiğini söylemişti. Bugün de Twitter’dan açtı ağzını, yumdu gözünü. Söylediğine göre, uzlaşmayı reddeden taraf Reynmen’miş!

Uzlaşmak istemeyen taraf bendim. Aradı kaç defa ara bulucularınız, özür dilerseniz uzlaşacağımı söyledim. Şimdi nasıl ‘Uzlaşmak istemedik’ diyebiliyorsunuz?” sözleriyle Bircan Bali’ye füze attı!

Bircan Bali ve “Söylemezsem Olmaz” ekibini önemsemediği için sustuğunu belirten Reynmen, “Suçlu olduğumu düşünmenizi istemem. Şimdi mutlu olun cevap aldığınız için ve susun” dedi. Son bombayı da, “Varlığınız bana kendimi değerli hissettiriyor” diyerek patlattı. Kendilerine gelen eleştirilerin asla altında kalmayan “Söylemezsem Olmaz” ekibi, bu meydan okumayı da affetmeyecektir. Bakalım, Bircan Bali’den nasıl bir cevap gelecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz