Güzel Oyuncu Hande Erçel’in Sen Çal Kapımı Dizisindeki Karakteri Eda’nın Stilini Yorumluyoruz

Aleyna

FOX

7 Mart 2021

Güzel Oyuncu Hande Erçel’in Sen Çal Kapımı Dizisindeki Karakteri Eda’nın Stilini Yorumluyoruz

Fox’un fenomen dizisi Sen Çal Kapımı’nın başrol oyuncusu Hande Erçel, hem oyunculuğu hem de dizideki tarzıyla gündemde. Yaz dizisi olarak yola çıkıp reyting listelerine damga vuran Sen Çal Kapımı’nın büyük başarısında Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in kusursuz uyumu kadar dizinin stylinginin de katkısı var tabii.

hande erçel-sen çal kapımı-eda

Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel’i gerek günlük stiliyle gerekse özel davetlerdeki elbise tercihleriyle görüyoruz. Hande Erçel’in hayat verdiği Eda’nın ilham veren tarzını gelin hep beraber yorumlayalım.

Günlük Stilde Rocker Parçalar

hande erçel-sen çal kapımı-eda

Genç bir karakter olan Eda’nın günlük stili de oldukça özgür. Zaman zaman romantik, zaman zaman rocker parçalarla gördüğümüz Eda’nın asi ruhu tarzıyla da özleştiriliyor.

blank

Özellikle yaz aylarında çekilen bölümlerde ise Eda’yı daha renkli ve rahat kıyafetlerle gördük. Mini etekleri ve kısa şortları kullanmayı çok seven Eda, kendine de yakıştırmayı çok iyi biliyor.

Klasik Ofis Stilini Yeniden Yorumluyor

Eda’nın özgür ruhunu ofis stilinde de görüyoruz. Klasik ofis parçalarını kendine yorumlayan Eda, enerjik ve zarif detayları iş kıyafetleriyle birleştiriyor. Ofis stilinde korseleri üstleri bol bol kullanan güzel karakterimiz, büstiyerleri çok seviyor. Blazer ceketlerle crop üstleri kombinleyen Eda, yüksek bel kumaş pantolonlar tercih ediyor.

hande erçel-sen çal kapımı-eda

Baştan aşağı aynı renk giyinmeyi seven Eda’yı takımlarla ve tulumlarla da sık sık görüyoruz.

hande erçel-sen çal kapımı-eda

Özel Günlerin Romantik Kızı

Özel günlerde ise Eda’yı bambaşka görüyoruz. Romantik seçimler yapan güzel karakterimiz, dalgalı uzun saçları ile göz alıcı ve zarif gözükmeyi başarıyor.

hande erçel-sen çal kapımı-eda

Her Mevsim Şıklık Abidesi

Eda’nın mayoları en beğenilen parçalardan biri olmuştu. Özellikle leopar desenli mayosu hayranları tarafından çok yakıştırıldı.

hande erçel-sen çal kapımı-eda

Sen Çal Kapımı Eda’nın kış stiline baktığımızda ise genellikle oversize kesim ceketler ve montlar görüyoruz. Saç aksesuarlarını da bol bol kullanan Eda, bere takmayı da çok seviyor.

hande erçel-sen çal kapımı-eda
Benzer Haberler

Zozan 7 Mart 2021

10numara👏👏🥰🥰👏

Sevgi 8 Mart 2021

Eda her zaman mükemmel bir tarzda kafası estiği gibi çok güzel giyiniyor

Rabia 8 Mart 2021

Eda bir zamanlar sürekli olarak ama sürekli şort atlet tarzı giyiniyordu sürekli ve bu sıkmıştı artık yani ailecek sıkılmıştık sadece renkler farklı oluyordu onun dışında hep aynı hep aynı aşırı sıkıcı olmuştu cidden son zamanlarda falan kış gelince giyinemez oldu irosjfosdk şimdi çok güzel giyiniyor ama

Fatmasarıtemur 8 Mart 2021

Bir insana giydiği her şey yakışıyorsa tarzı olmasına gerek yok hande ertelensin deo insanlardan biri güzelliği yeter 🤘🏻🤘🏻🤘🏻

Semanurdeniz 8 Mart 2021

Çok güzel

Ayşegül 8 Mart 2021

Mükemmel

Yorum Yaz