Alişan’ın Eşi Buse Varol Eliz’in Fotoğrafını Paylaşarak Takipçilerine Soru Sordu: “Saçları Ne Renk Olacak?”

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Alişan’ın Eşi Buse Varol Eliz’in Fotoğrafını Paylaşarak Takipçilerine Soru Sordu: “Saçları Ne Renk Olacak?”

Güzel oyuncu Buse Varol, kızı Eliz’le ilgili paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda kızı Eliz’i kucağına alan Buse Varol hem oğlu Burak’la hem de kızı Eliz’le ilgilenmeye devam ediyor.

Buse Varol

Koronavirüs Pandemisi sebebiyle yeni projelerde yer almama kararı alan Buse Varol’u sık sık Instagram’da görüyoruz. Her gittiği yeri ya da kendisine gelen her hediyeyi story olarak bizimle paylaşan güzel oyuncuyu Instagram da olmasa hiç göremeyeceğiz!

Buse Varol

Buse Varol Ekranlara Dönüyor!

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından bir soru cevap etkinliği düzenleyen güzel oyuncu, kendisine gelen “Yeni bir proje var mı?” sorusuna “Setleri çok özledim, yazın sürpriz bir proje geliyor” cevabını verdi. Yani herhangi bir aksilik olmazsa yaz aylarında Buse Varol’u televizyonda ya da belki de dijital bir platformda izleme şansına sahip olacağız. Bu arada Buse Varol’un takipçilerinden gelen sorulara verdiği yanıtları görmek için:

Zaten Buse Varol’un ne kadar yetenekli bir oyuncu olduğunu hepimiz biliyoruz. Şu ana kadar hiç yer aldığı bir projesini izlemeyen kişiler bile, güzel oyuncunun geçtiğimiz aylarda Netflix’te yayınlanan “Bir Başkadır” dizisindeki Meryem taklidini görmüştür! Buse Varol, Öykü Karayel’i aratmayan Meryem taklidiyle bizlerin yüzünü güldürmüştü. Keza Instagram takipçileri de güzel oyuncunun Meryem olmasını çok sevdi! Bu arada Buse Varol’un Meryem taklitini izlemek için:

Eliz’in Saçları!

Bugün ise Instagram hesabından bir canlı yayın düzenleyen Buse Varol, takipçilerinden gelen soruları yanıtlarken oğlu Burak’ın uykudan uyanmasıyla canlı yayını yarıda kesmek zorunda kaldı. Canlı yayının ardından Burak’la ilgilenen güzel oyuncunun ne kadar iyi bir anne olduğu herkesin dilinde!

blank

Ancak Buse Varol’un merak ettiği bir şey var, onu da takipçilerine sormaktan geri durmadı. Yeni doğan kızı Eliz’in saçlarını Instagram hesabında paylaşan güzel oyuncu; “Sizce Eliz’in saçları hangi renk olacak?” sorusunu sordu. Buse Varol’un takipçilerinin çoğunluğu Eliz’in saçının açık renk olacağını düşünüyor. Bakalım zamanla minik Eliz’in saçları ne renk olacak!

Benzer Haberler

Suzan 8 Mart 2021

Bu ne simariklik ya..
Cocugunun sagligini,sihhatini,egitimini merak et,kadetini merak et.

Yorum Yaz