Maraşlı’nın Yıldızları Alina Boz ve Burak Deniz Sonunda İsyan Etti! Yorgunluktan Ne Yapacaklarını Şaşırdılar

Aleyna

Haberler

16 Mayıs 2021

Maraşlı’nın Yıldızları Alina Boz ve Burak Deniz Sonunda İsyan Etti! Yorgunluktan Ne Yapacaklarını Şaşırdılar

Maraşlı dizisiyle tüm Türkiye’nin gönlünde taht kuran Alina Boz ve Burak Deniz’den dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü ikili sosyal medyada yorgunluklarını böyle dile getirdi.

alina boz-burak deniz

ATV’nin fenomen dizisi Maraşlı ekranları kasıp kavuruyor. Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz’in olduğu sevilen dizi, bu sezonun en iddialı yapımları arasına ismini yazdırdı. Dizi ile birlikte kariyerlerinin altın çağını yaşayan ikili sosyal medyada da bir o kadar popüler. Birlikte yaptıkları her paylaşımla olay olan Alina Boz ve Burak Deniz, son zamanların en sevilen dizi partnerleri oldu.

Mutsuz Değiller Ama Yorgunlar

Fenomen dizinin gözde partnerlerinin arasından adeta su sızmıyor. Dizi başladığından beri birlikte verdikleri pozlarla konuşulan ünlü ikili yaptıkları her paylaşımla Instagram’ın gündemine bomba gibi düşüyor. Dizinin Maraşlı’sı Burak Deniz’den ilgi çeken bir paylaşım geldi. Maraşlı’nın büyük aşkını canlandıran Mahur ile kameranın karşısına geçen Burak Deniz, o pozları Instagram hesabında paylaştı. Fotoğrafa ilk bakışta üzgün gibi gözüken ikili, paylaşıma düşülen “Mutsuz değil, yorgun.” notuyla yorgunluklarını dile getirdi. Partnerinin bu paylaşımına tepkisiz kalmayan Alina Boz ise “Yorgun ama mutlu” diye yorum yaptı. Anlaşılan yıldızlarımız yorgunluktan karmaşık ruh hali içinde.

O Artık Milyoner

alina boz-burak deniz

Paramparça dizisi ile büyük bir çıkış yapan Alina Boz, Maraşlı dizisiyle kariyerinde büyük bir sıçrama yaşıyor. Büyük markaları peşinden koşturan ünlü oyuncu tam bir milyon değerinde bir anlaşmaya imza attı. Duru’nun yeni reklam yüzü olan Alina Boz, yaz boyunca Duru reklamlarıyla ekranlara gelecek. Geçtiğimiz günlerde Bursa’da ilk Duru reklam filmini çeken ünlü oyuncu, doğal güzelliğiyle nefesimizi kesmişti. O reklam filmini Instagram hesabında da paylaşmayı ihmal etmeyen güzel oyuncu, binlerce beğeni ve yorum aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz