Zuhal Topal Ezeli Rakibi Olduğu Seda Sayan’a Taş mı Atıyor? Instagram’dan O İsimleri Ti’ye Almaya Devam Ediyor!

Aleyna

Haberler

15 Temmuz 2021

Zuhal Topal Ezeli Rakibi Olduğu Seda Sayan’a Taş mı Atıyor? Instagram’dan O İsimleri Ti’ye Almaya Devam Ediyor!

Ünlü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal, sosyal medyadaki matrak paylaşımlarına devam ediyor. Herkesi çok güldüren estetik videolarının da bugün yenisi geldi!

Zuhal Topal

Zuhal Topal, konservatuvar mezunu bir oyuncu olarak yıllarca sevilen dizilerde karşımıza çıktı. Ama onun ne kadar komik ve eğlenceli biri olduğunu sunuculuk yapmaya başlayınca anladık. “Geniş Aile” dizisinde başrol oynarken, o dönemdeki evlilik programı furyasına kapılan ve sunucu olan Zuhal Topal, ratinglerde uçuşa geçti! Beklenmeyen bu gelişmenin ardından oyunculuk kariyerini arka plana itip sunuculuğa devam etmeye başladı.

Yaklaşık üç yıldır “Zuhal Topal’la Sofrada” isimli yemek yarışmasını sunan ünlü isim, hem iyi izlenme oranları yakalıyor hem de sosyal medyada epey büyük bir takipçi kitlesi ediniyor. Programa sezon arası verse de, paylaştığı eğlenceli videolar sayesinde hayranlarını Instagram’da da olsa güldürmeye devam ediyor. Örneğin, estetik ve botoks yaptırdığını saklayan ünlülerle dalga geçtiği video serisi hala çok konuşuluyor.

“Alerji yaptı”

Zuhal Topal

Yüzüne ve dudaklarına abartılı bir Instagram filtresi uygulayan Zuhal Topal, “Elma ısırdım, alerji yaptı herhalde. Durum bu. Botoks, dolgu falan yok. İnanın” diyerek herkesi çok güldürdü. Ama abartılı estetikler yaptırdığında bile bu durumu sonuna kadar inkar eden ünlüler, Zuhal Topal’dan kolay kolay kurtulamayacak gibi görünüyor!

İstek Üzerine Yeniden Çekti

Zuhal Topal’ın günlerce konuşulan bu videosu bir seriye dönüşecek gibi görünüyor. Çünkü ünlü isim istek üzerine yeni bir estetik videosu daha çekti. Daha da abartılı bir hale bürünen Zuhal Topal, elma meselesini savunmaya devam etti: “Benim kesinlikle ve kesinlikle yediğim elmadan dolayı böyle alerjik bir tepki oldu vücudumda. Çünkü yediğim elma Papua Yeni Gine elmasıymış. Ondan dolayı böyle bir reaksiyon vermiş bünyem. Açıkçası gündeme bu şekilde gelmekten dolayı çok üzgünüm. Sizlerin beni ne kadar iyi tanıdığınızı ve sevdiğinizi biliyorum. Hiç merak etmeyin, yakında iner. Herkese çok teşekkür ediyorum ve sevgilerimi yolluyorum!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz