Maraşlı’nın Çekilmesiyle Kapışmalar Hızlandı! Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel İkilisi Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’a Karşı

Aleyna

Haberler

14 Temmuz 2021

Maraşlı’nın Çekilmesiyle Kapışmalar Hızlandı! Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel İkilisi Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’a Karşı

Yaz dizileri başlayalı bir süre oldu ama henüz hiçbirisi istedikleri reyting rakamlarına ulaşamadılar. Tabi bunun en büyük nedeni ise henüz finale ya da sezon finaline çıkmayan dizilerin yayında olmalarıydı elbette. Ve işte Ada Masalı ve Baht Oyunu için sevindirici bir gelişme. İşte detaylar!

Bir Veda Daha

Yeni yaz dizileri eğlenceli senaryoları, iç açıcı renkleri ve yepyeni oyuncularıyla izleyicilerin kalbini kazanmaya devam ediyor. Ancak hepsinin önündeki en büyük engellerden birisi de izleyicilerin alışkın oldukları ve izledikleri dizilerinin henüz finale ya da sezon finaline girmemiş olmasıydı. Fakat artık yavaş yavaş hepsinin önündeki bu engel kalkıyor. En son Burak Deniz ve Alina Boz’un başrolleri paylaştığı ve ATV’de yayınlanan Maraşlı dizisi de dün final bölümü ile izleyicilere veda etti. Peki aynı gün ekranlara gelen Ada Masalı ve Baht Oyunu’nda bakalım işler nasıl ilerledi?

Yeni Reyting Savaşları

maraşlı burak deniz alina boz

Yeni diziler arasında en çok konuşulan ve kıyasıya bir rekabetin içinde olan iki dizi ise Baht Oyunu ve Ada Masalı. Her iki dizi de reyting rakamlarını artırma konusunda eski dizilerden olan Maraşlı’ya takılıyor ve istedikleri rakamlara ulaşamıyordu. Başrollerinde Burak Deniz ve Aleyna Boz’un oynadığı dizi ise dün final bölümü ile ekranlara veda etti. Ve bu veda Ada Masalı ile Baht Oyunu’nun artık kıyasıya bir reyting savaşına gireceğinin göstergesi.

Maraşlı’nın Ardından

Salı günleri Kanal D’de ekranlara gelen Baht Oyunu dizisinin eşit kulvarlarda yarışa başladığı rakibi Star TV’de izleyicileri ile buluşan Ada Masalı. Başrollerinde Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel İkilisinin yer aldığı Baht Oyunu son durumda 3,40 reyting oranı ile rakibinden bir nebze olsun ileriye geçmeyi başarmış.

blank

Yine başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yer aldığı Ada Masalı ise bu haftaya kadar aslında hep Baht Oyunu’ndan önde olsa da bu hafta 2,65 ile ilk kez epey gerilerde kalmış.

blank

Fakat söylediğimiz gibi asıl savaş aradan çekilen Maraşlı ile bu hafta başlıyor. Bakalım önümüzdeki hafta reytinglerde ilk sıralara doğru tırmanışa hangi dizi çıkabilecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz