“İçinde Halaylar” İle Spor Yapan Bergüzar Korel Yine Sevimlilikten Ölüyordu: Neden Bu Kadar Tatlısın?

Aleyna

Haberler

23 Kasım 2020

“İçinde Halaylar” İle Spor Yapan Bergüzar Korel Yine Sevimlilikten Ölüyordu: Neden Bu Kadar Tatlısın?

Geçen mart ayında ikinci çocuğu Han’ı doğuran Bergüzar Korel, hamilelik kilolarından kurtulmaya karar verdi. Bunun için yoğun bir tempoya giren Korel, paylaşımlarıyla takipçilerini çok güldürdü.

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 2009 senesinde en az kendisi kadar ünlü ve rol arkadaşı olan Halit Ergenç ile evlendi. 2010’da çiftin ilk bebekleri Ali doğdu. Tam 10 sene sonra tekrar anne baba olmak isteyen çift, 2020’nin mart ayında ikinci çocukları Han’a kavuştu.

Kendi Haberini Kendisi Yazdı!

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel hamileliği sırasında doğal olarak çok kilo aldı. Ancak yeni hamilelik trendi olan “doğumdan sonra aniden öncekinden bile zayıf olma” trendine uymadı. Kilolarıyla barışık olan ve anne olmanın keyfini süren Korel, tatile çıktığında kendisi hakkında bir haber yazdı!

Sizleri yormak istemedim” diyerek magazin muhabirlerine taş atan Korel, “Doğum sonrası aldığı kilolar ve selülitleri ile dikkat çeken Bergüzar Korel’in bu görüntüsü şaşkınlık yarattı” olarak özetlenebilecek uzun bir haber yazdı. Neredeyse 1 milyon beğeni alan bu fotoğrafla anneler üzerindeki baskılardan biriyle hem alay etti hem de konuya dikkat çekti!

Artık Hazır Hissediyor!

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel geçen hafta paylaştığı bir fotoğrafla da “Kendi istediğim zamanda kendi istediğim şekilde kilo verme sürecine girdim” diyerek spora başladığını duyurdu.

Bedenimi nasıl görmek istiyorsam, nasıl mutlu hissedeceksem benim kontrolümde hiçbir strese girmeden hamileliğimin bana bıraktığı 10 kiloyla vedalaşmaya karar verdim” diyen Korel keyfinden ödün vermeyeceğini de ekledi!

Sakin Ol Şampiyon!

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel, kendisine koyduğu “daha fazla hareket” kuralını abartınca ortaya bu tatlı görüntüler çıktı! 6 kilometre yürüyen Korel, “içimde halaylar” notuyla bu videoyu paylaştı.

Pandemiyi yedin ey Bergüzar ama şu haline bak” diyerek kendisiyle dalga geçen oyuncu takipçilerini çok güldürdü.

blank

Yorgunluktan öldüğü anları paylaşıp “Sakin ol şampiyon” diyen Bergüzar Korel’in hayran kulübü de hemen olaya dahil oldu!

blank

Bazı şeyler hiç değişmiyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz