Kerem Bürsin ve Nilperi Şahinkaya’dan “Aynen Aynen” Seti Halleri: Deli Gibi Eğlendiler!

Aleyna

Haberler

23 Aralık 2020

Kerem Bürsin ve Nilperi Şahinkaya’dan “Aynen Aynen” Seti Halleri: Deli Gibi Eğlendiler!

Artık yavaş yavaş hayatımıza entegre olan dijital platformlar, klasik medya anlayışını değiştirerek televizyonun yerini almaya başladı! Acun Ilıcalı’nın Exxen projesi de bunların en önemli kanıtlarından biri. Tabii Exxen, Türkiye’nin ilk dijital platformu değil. Türkiye pazarında Netflix ve Blu TV bu alanda başı çekiyor, Türk yapımı olan Blu TV ise oldukça fazla kullanıcının severek kullandığı bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu

Aldığı paranın hakkını veren Blu TV, izleyicileri için yeni diziler ve projeler üretmeye devam ediyor. Bunlardan biri de başrol oyuncuları Kerem Bürsin, Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya olan “Aynen Aynen” dizisi. Aynen Aynen dizisinin yeni sezon çekimleri devam ediyor, dizinin başrolleri Nilperi Şahinkaya ve Kerem Bürsin’den eğlenceli kamera arkası görüntüleri geldi! Videoda dans eden ikili, sette sanırım gerçekten iyi anlaşıyorlar.

Aynen Aynen Setinde Eğlenceli Dakikalar!

Aynen Aynen dizisi 8 dakikalık kısa bölümlerle erkek-kadın ilişkilerine eğlenceli bir bakış açısı getiriyor. Başrollerinde Kerem Bürsin ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı bu dizide, hayal kırıklıklarıyla dolu bir ilişkiden çıkan Nil yeni ev arkadaşı Deniz’le eğlence ve aşk dolu maceralara atılıyor. 4. Sezonu yayınlanan bu eğlenceli dizi, ücretsiz olarak seyircilerinin karşısına çıkıyor!

blank

Yeni sezon çekimlerinden ise eğlenceli bir video geldi. Nil karakterini canlandıran Nilperi Şahinkaya ve Deniz karakterini canlandıran Kerem Bürsin, kameralar kapandıktan sonra delicesine eğlendi! Dans eden ikiliyi set ekibi kendi telefonlarına çekip; sosyal medyada paylaşmayı da ihmal etmedi tabii! Birbirleriyle iyi anlaştıkları belli olan Kerem Bürsin ve Nilperi Şahinkaya’nın yeni sezon Aynen Aynen bölümlerin merakla bekliyoruz!

Kerem Bürsin’in çalışkanlığına ise değinmek gerekiyor; hem Fox TV’de Hande Erçel’le birlikte “Sen Çal Kapımı” isimli dizide başrol olarak rol alıyor hem de “Aynen Aynen” dizisinde yer almaya devam ediyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz