Kimin Aklına Gelirdi? Oktay Kaynarca ve Demet Akbağ Bir Zamanlar Sevgiliydi!

Aleyna

Haberler

23 Aralık 2020

Kimin Aklına Gelirdi? Oktay Kaynarca ve Demet Akbağ Bir Zamanlar Sevgiliydi!

Demet Akbağ ve Oktay Kaynarca deyince akla sadece usta oyunculukları geliyor. Oysa bu ikili bir zamanlar büyük aşk yaşadı!

Usta oyuncular Demet Akbağ ve Oktay Kaynarca deyince aklınıza ne geliyor? Oyunculuk yetenekleri, yıllar içinde geldikleri noktada gişe ve reyting garantisi getiren isimler olmaları gibi mesleki durumlar, değil mi? Oysa bu ikili uzun yıllar boyunca büyük bir aşk yaşadı! Kimin aklına gelirdi?

Yedi Sene Süren Bir Beraberlik!

Demet Akbağ Oktay Kaynarca fotoğrafı

Demet Akbağ ve Oktay Kaynarca 1990’lı yıllarda büyük bir aşk yaşadı. Kendi deyimleriyle “çok acı da çekilen ama çok güzellik de yaşanan” bir ilişkiydi. Hatta Akbağ “O güzelliği yaşamak adına o acı çekilecekse, onun acısı da güzel” diyor!

İkinci Evliliği de Bu Yüzden!

Demet Akbağ fotoğrafı

Demet Akbağ yaşadığı ilişkiler hakkında “Ayran gönüllü değilim ama sanırım zor olan benim. Bana uyum sağlamak kolay değil” diyor. Sorun gerçekten bu mu, bilmiyoruz. Ama sürekli ayrılıp barışan çift birbirlerine kabus yaşattı desek yeri! Hatta Akbağ ikinci evliliğini Kaynarca’dan ayrıldıktan sonra bir turne sırasında yapmış. Böylece Kaynarca’nın ısrarından kurtulacağını düşünmüş. Ama bu inat evliliği sadece 8 ay sürmüş!

Stres Dolu Bir İlişki!

Oktay Kaynarca

Birbirlerini gerçekten çok seven ikili çok da acı çekmiş. Demet Akbağ bir kez kuliste bayılmış, çoğu kez gözyaşlarını silip üzerine makyaj yapıp sahneye çıkmış. Hatta yaşadığı stres yüzünden hastalanmış: “Midemin iki yerinde nur topu gibi ülserlerim var, o günlerden kalma.”

Dost Kalmayı Başardılar!

Oktay Kaynarca ve Demet Akbağ

Bu kadar acı çekmelerine rağmen ikili birbirlerine hala saygı duyuyor. Demet Akbağ’ın başrolünde oynadığı “Sen Harikasın” dizisinde Oktay Kaynarca konuk oyuncuydu mesela! Kaynarca, Akbağ’ın eşi Zafer Çika öldüğünde de, babasının cenazesinde de hep oradaydı. Keşke herkes eski aşkına bu kadar vefalı davransa!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz