Acun Ilıcalı ve Demet Evgar Yetenek Sizsiniz’de Yıllar Önce Bir Yarışmacı İçin Tartışmış! Gerilim Dolu Anlar…

Aleyna

Haberler

23 Aralık 2020

Acun Ilıcalı ve Demet Evgar Yetenek Sizsiniz’de Yıllar Önce Bir Yarışmacı İçin Tartışmış! Gerilim Dolu Anlar…

Acun Ilıcalı denince akla gelen ilk yarışma programlarından biri de Yetenek Sizsiniz Türkiye programı oluyor. Acun bu programla da birden çok ismi meşhur etti. Jüri üyeleri sık sık değişse de yarışmanın formatı hep aynı kaldı. Programda Demet Evgar, Eser Yenenler ve Murat Boz’un jüri olduğu bir dönem bir yarışmacı için tartışma çıktı. Acun Ilıcalı Demet Evgar’la adeta laf yarıştırdı.

Acun’un yaptığı programlar saymakla bitmez. Kendisi yıllar önce Acun Firarda gezi-eğlence programıyla gönülleri fethetmişti. Ardından Var Mısın Yok Musun, Survivor, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye yarışmalarıyla Türkiye’nin en çok izlenen programlarını yaptı. TV8 kanalını satın almasının ardından başarısına başarı katan Acun Ilıcalı son dönemlerde dijitalde ilerlemeye çalışıyor.

Acun Ilıcalı Exxen ismini verdiği bir dijital eğlence platformu kurdu. 1 Ocak’ta kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Gerilim Dolu Anlar…

Yetenek Sizsiniz Türkiye programı yayınlanırken dönem dönem değişen jürileriyle ses getirmişti. İlk başladığı yıllarda Hülya Avşar ve Ali Taran jüri koltuğunu doldururken son yıllara doğru Demet Evgar, Eser Yenenler ve Murat Boz’un jüri olduğunu görmüştük.

Tam da bu dönemde bir yarışmacı şarkı söyleyerek yarışmaya katılmış ve bu yeteneğiyle başarı kazanmak istemişti. Tartışma da bu noktada başladı. Demet Evgar yarışmacıya “hayır” dedi. Acun Ilıcalı da açtı ağzını yumdu gözünü.

“Buraya çıkan arkadaşlarımızın hepsi kendi dallarında mutlaka ileri gidiyorlar. Bazısı 1 km gidiyor bazısı 100 km gidiyor…” sözleriyle başladı konuşmaya. “Müzikten ekonomi yapmaya çalışan bu arkadaşımızın hayalini neden durduralım. Seyirciden iyi kötü bu kadar alkış almışken.” sözlerini de söyleyince seyirciden büyük bir alkış koptu.

Demet Evgar’ın derdi ise albüm satışlarının ciddi anlamda az olduğu bir ülkede bu yarışmacının nasıl başarı kazanacağını anlamaktı. Nitekim, “Peki yani albümlerin satmadığı bir ülkede nasıl bir para kazanabilir?” sorusuyla da derdini açıkladı.

O sırada seyirci adeta ikiye bölündü. Çünkü Demet Evgar’ın bu sözleri üzerine de büyük bir alkış koptu. Murat Boz’dan da “Konser yapabilir.” desteği gelince tartışma uzadı da uzadı.

İşte yıllar önce Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında geçen o gerilim dolu anlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz