Kerem Bürsin’e Şok Darbe: Dünyaca Ünlü Yıldızın Hande Erçel’e Söyledikleri Olay Yaratacak

Aleyna

Haberler

20 Mayıs 2021

Kerem Bürsin’e Şok Darbe: Dünyaca Ünlü Yıldızın Hande Erçel’e Söyledikleri Olay Yaratacak

Bugün Hande Erçel’in sosyal medya hesabındaki hareketlilik öyle böyle bir hareketlilik değildi. Güzel oyuncu sosyal medya hesabından herkesi şok eden bir teklif aldı. Dünyaca ünlü yıldızdan gelen bu teklif karşısında en büyük şoku ise Kerem Bürsin’in yaşayacağı tahmin ediliyor. İşte o ünlü isimden gelen teklif!

Bugün Hande Erçel milyonların önünde dünyaca ünlü bir isimden önemli bir teklif aldı. Bu teklifin sahibi son zamanların en iyi dizilerinden birisi olan Sense 8 dizisinin aktörü Miguel Angel Silvestre. Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncularından olan Hande Erçel’in sosyal medya hesabına mesaj atan ünlü aktörün güzle oyuncuya mesajında ‘Canım’ demesi dikkatleri çeken konulardan birisiydi. Ama daha da önemlisi…

Canım Hande

blank

İspanyol aktör Miguel Angel Silvestre, Hande Erçel’in hayran olduğu Sense 8 dizisinin yine hayran olduğu aktörlerinden birisi. Erçel daha önce Silvestre ile ilgili olarak “Onunla oynamak isterdim” dediği bir haberi paylaşmıştı. Bunun üzerine ise Miguel Angel Silvestre bu mesajı “Canım Hande, haydi hayallerimizi gerçekleştirelim. Ben de seninle çalışmayı isterim” diye yazarak yanıtladı. Mesajına ayrıca bomba ve gül emojisi koyan Silvestre’nin bu yorumu sosyal medyaya bomba gibi düştü. Sosyal medyaya bomba gibi düşen bu teklife bakalım Kerem Bürsin’in vereceği tepki ne olacak?

Hande Erçel Bir Dünya Markası Yorumu

blank

Bu mesajlaşmaların ardından Kerem Bürsin’in ne tepki vereceği ise merak konusu. İlişkilerini bir yıldır gizli yaşayan ikili Maldivler tatili ile bir ilişki yaşadıklarını açıklamışlardı. Dünyaca ünlü yakışıklı aktörden gelen bu yanıta karşılık Kerem Bürsin ne der bilinmez ama Hande Erçel hayranları onun adına son derece mutlular. Hatta “Hande Erçel bir dünya markasıdır. Kudurabilirsiniz” diye yorumlar yapan Hande Erçel hayranları bir şekilde Erçel’e sataşan herkese yanıt verdiler. 

Benzer Haberler

Taylan 21 Mayıs 2021

Bazlamada turistler tarafından sevilen bir aperatif ancak biz turizmciler kudurmuyoruz sevinçten

Sevda 21 Mayıs 2021

Hande hiç kimseye takılma istediğin gibi yaşa hayatını

Yorum Yaz