Görenler Gözlerine İnanamadı! Güzel Spiker Burcu Esmersoy’un Değişimi “Yok Artık” Dedirtti

Aleyna

Haberler

20 Mayıs 2021

Görenler Gözlerine İnanamadı! Güzel Spiker Burcu Esmersoy’un Değişimi “Yok Artık” Dedirtti

Güzelliği ile sosyal medyayı sallayan Burcu Esmersoy’dan yepyeni bir paylaşım geldi. Olduğundan çok farklı gözüken ünlü spikerin yeni imajı tüm Instagram’ı çok şaşırttı.

burcu esmersoy

Türkiye’nin en güzel ve en popüler kadınlarından olan Burcu Esmersoy kameralara verdiği pozlarla aklımızı başımızdan almaya devam ediyor. 1976 doğumlu ünlü isim Türkiye’nin tescilli güzellerinden. 1007 yılında “Miss International” seçilen fenomen isim ardından hızla ekran kariyerine başladı. Spor spikerliği ve program sunuculuğu yapan ünlü ismin ufak tefek oyunculuk deneyimleri de var. Şimdilerde ise sosyal medyanın en popüler isimlerinden olan Burcu Esmsersoy, hem Instagram hem Youtube hem de Tiktok üzerinden sevenleriyle buluşuyor.

Bambaşka Biri Oldu

Markaları peşinden koşturan Burcu Esmersoy, İpekyol’un yaz koleksiyonu dikkat çeken bir reklam filmi ile tanıttı. Birbirinden güzel mayo ve bikinilerle kameraların karşısına geçen ünlü güzel, uzun ve kahküllü saçları ile dikkat çekti. Bambaşka bir imajla takipçilerinin karşısına çıkan güzel spikere sevenlerinden adeta beğeni yağdı. Güzelliği ile tüm Instagram’ı büyüleyen Esmsersoy’un farklı imajına “neredeyse tanıyamadık” gibi yorumlar geldi.

Marka için bir yaz koleksiyonu hazırlayan fenomen ismin tanıtım reklamı Marmaris’te ünlü bir otelin plajında çekildi. Yaklaşık altı saat süren çekim için 12 mayo giyen Burcu Esmersoy, bu işin sonunda 400 bin TL kazandı. Ünlü markaların radarından çıkmayan güzel sunucu, 2014 yılında bir tur firması için çekilen reklam filminden 300 bin TL kazanmıştı.

Birikimiyle Yatırım Yapıyor

burcu esmersoy

Kazancı ile dudak uçuklatan Burcu Esmersoy geçtiğimiz haftalarda fazla çalışmanın karşılığını aldı. Çok sevdiği Çeşme’nin Alaçatı mahallesinden ev alan güzel sunucu, yıllarca kurduğu bir hayali de böylece gerçekleştirmiş oldu. Nezih bir siteden güzel bir ev alan Burcu Esmersoy evinin dekorasyonu için çok ünlü bir mimar ile çalışıyormuş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz