Demet Akalın Kardeşi Selçuk Tektaş’ı Kaybeden Yakın Arkadaşı Alişan’ın “Sadece” Instagram’da Yanında Oluyor!

Aleyna

Haberler

22 Temmuz 2021

Demet Akalın Kardeşi Selçuk Tektaş’ı Kaybeden Yakın Arkadaşı Alişan’ın “Sadece” Instagram’da Yanında Oluyor!

Güzel şarkıcı Demet Akalın’ın arkadaş ve dost konusunda ne kadar hassas olduğunu hepimiz biliyoruz. Ailecek koronavirüs’e yakalandıklarında, yakın arkadaşı Esra Balamir 3 (üç) saat kendisini geç aradığını için arkadaşlığını bitiren ve Esra Balamir’le küsen Demet Akalın, 10 ay boyunca program sunduğu ortisi Alişan’ın sadece Instagram’dan yanında oluyor. Daha önce ayarlanmış sahneleri olduğu için Selçuk Tektaş’ın cenazesine katılamayan Demet Akalın, gündüzleri de Instagram hesabından Selçuk Tektaş’ı anmaya devam ediyor.

Selçuk Tektaş’ı Kaybettik!

Bildiğiniz gibi Alişan’ın hem kardeşi hem de menajeri olan Selçuk Tektaş, geçtiğimiz haftalarda Koronavirüs nedeniyle İstanbul’da özel bir hastanede tedavi altına alınmıştı. Durumu kötüleşen Selçuk Tektaş yoğun bakımda entübe halde iyileşmeyi bekliyordu. Alişan ve Tektaş ailesi ise Selçuk’un iyileşmesi için ellerinden geleni yapıyor ve her daim sevenlerinden dua istiyordu. 3 haftalık tedavi sürecinin ardından doktorların tüm çabasına rağmen kurtulamayan Selçuk Tektaş’ın ani vefatı ünlüler camiasını yasa boğdu.

blank

Birçok ünlü Instagram’dan paylaşım yaparak Alişan ve Tektaş ailesinin yanında olduğunu gösterdi ve desteklerini esirgemedi. Çağla Şıkel, Melek Baykal, Bülent Serttaş gibi isimler ise Selçuk Tektaş’ın cenazesine katılarak Alişan’ın fiziksel olarak yanında olmayı ve destek vermeyi tercih etti. Cenazede ise gözler Demet Akalın’ı aradı. 10 ay boyunca Star TV’de Alişan’la birlikte sabah programı sunan Demet Akalın’ın cenazede olmaması herkesi şaşırttı. Aslında sadece Demet Akalın değil, Okan Kurt da cenazede bulunmuyordu.

blank

Demet Akalın’ın Dostluğu Sadece “Instagram’da”!

blank

Bu olayın ardından akşam Bodrum’da sahne alan Demet Akalın’ın Koronavirüs aşısı yüzünden hastanelik olduğu ve tedavisi devam ettiği için İstanbul’a gidemediği iddia edildi. Söylenenlere göre Demet Akalın sahne aldığı yere bile hastaneden çıkıp gitmiş ve serumlarla duruyormuş! Bu iddiaların doğru olup olmadığını bilemiyoruz ancak Demet Akalın’ın yakın arkadaşı Alişan’a “sadece” Instagram’dan destek verdiği de gerçek. Bugün ise Çeşme’deki evinde Selçuk Tektaş için helva yaptıran Demet Akalın, helva fotoğrafını yine Instagram’da paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz