Kerem Sabancı’yı Denize Atan Şevval Şahin’in Eski Sevgilisi Marcus Aral Hakkında Şok İddia: “Amerika’ya Kaçmış…”

Aleyna

Haberler

26 Haziran 2021

Kerem Sabancı’yı Denize Atan Şevval Şahin’in Eski Sevgilisi Marcus Aral Hakkında Şok İddia: “Amerika’ya Kaçmış…”

Sabancı ailesinin üzerindeki kara bulutlar bir türlü dağılmak bilmiyor. Geçtiğimiz aylarda Aygün Aydın krizi sayesinde sosyal medyada dalga konusu olan Hakan Sabancı’dan sonra ailenin bir başka ferdi Kerem Sabancı Kamışlı’nın yeni kız arkadaşı Şevval Şahin ortalığı karıştırdı. Şevval Şahin’in eski sevgilisi Marcus Yiğit Aral, Kerem Sabancı’yı denize attı. Ancak bu olaydan sonra açıklamalar, ses kayıtları herkesin kafasını karıştırdı. Bugün ise Erol Köse’den Marcus hakkında akıl almaz iddialar geldi. Erol Köse’nin iddiasına göre Marcus, kendisine yalancı bir karakter oluşturmuş!

Olayın Başlangıcı…

Olayın en başına dönecek olursak; 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin ve Marcus Aral bir buçuk senedir güzel bir ilişki yaşamaya devam ediyordu. Birlikte uzuun uzuuun tatiller yapan çiftimiz Bali’den Miami’ye kadar tüm popüler tatil bölgelerine uğramayı ihmal etmedi. Ancak geçtiğimiz günlerde Şevval Şahin’in; Kerem Sabancı Kamışlı ile görüntülenmesi kafaları karıştırdı.

blank

Magazin kulislerinde çoktan “ihanet” olarak adlandırılan bu olaydan sonra hem Şevval hem de Marcus, Instagram hesaplarından açıklama yaparak birkaç hafta önce ayrıldıklarını ve arkadaş kaldıklarını açıkladığında olayın kapandığını düşünüyorduk ki çok yanılmışız. Bir restoranda beraber yemek yiyen Marcus, Şevval ve Kerem’in arasında birden bire büyük bir kavga çıktı. Kavganın sonucunda da Marcus, Kerem’i denize attı!

blank

Açıklamalar!

Bu olaydan sonra ise Marcus’un bir ses kaydı ortaya çıktı; “2 dakika oturdum. Şevval dedim dün benimlesin bugün çocuklasın. Bir karar ver, beraberseniz ben kalkıp giderim. Benim için sıkıntı yok 1.5 senelik kız arkadaşımsın, ayrılmayı isteyen benim. Çocuğa dedim ki iki gün sonra ayrıldın, 21 yaşındaki kızı kandırıp, şöyleyim böyleyim diye yakışıyor mu sana delikanlılık mı bu dedim. Diyor ki sen benim kim olduğumu biliyor musun? Ben dedi bu Türkiye’nin vergisinin yüzde 10’unu veriyorum. Bu Türkiye’de uçan uçakların yüzde 30’u benim dedi. Seni bu ülkeye sokup çıkartmam dedi. Öyle mi dedim ben seni denize sokar çıkartırım dedim, denize soktum çıkardım. “

Şevval Şahin’den açıklama gecikmedi; “Öncelikle yaşanan olayın şoku içerisindeyim. Bazı şeyleri netleştirmem gerekiyor. Marcus’la olan ilişkimi haftalar önce Miami’de bitirdim. Aslında bundan çok öncesine dayanan kalp kırıklıklarım da oldu. Ama insanın tabii ki de kopma süreci o kadar kolay olmayabiliyor. Ayrılıktan sonra her şeyin sakin kalması, sorunsuz bir ayrılık olması umuduyla onu arkadaşım olarak görmeye devam ettim. O zamandan beri her gün benimle olan ilişkisine devam etmek istedi. Bana ve kararıma saygı göstermedi. Tehditler de başlayınca onu engellemek zorunda kaldım. Özel hayatımı bu kadar anlatmak benim için gerçekten hiç kolay olmasa da olay maalesef buralara geldi”

Erol Köse’nin İddiaları!

Ancak bir iddia da Erol Köse’den geldi! Erol Köse, Marcus’un yaşını doğru söylemediğini ve zamanında araç hırsızlığından dolayı cezaevinde yattığını söyledi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz