Yine Tiktok’un Dilinde! Tiktok Kapatılsın Diyen Demet Akalın Yeni Şarkısını Tiktok’ta Tanıtınca Ortalık Karıştı

Aleyna

Haberler

26 Haziran 2021

Yine Tiktok’un Dilinde! Tiktok Kapatılsın Diyen Demet Akalın Yeni Şarkısını Tiktok’ta Tanıtınca Ortalık Karıştı

Demet Akalın yaptıklarıyla gündemden düşmüyor. Tiktok kapatılsın diye yapmadığı çağrı kalmayan Akalın, yeni şarkısını Tiktok’a yükleyince ortalık karıştı.

demet akalın

Türkçe popun en sevilen isimlerinden biri olan Demet Akalın, ne yapsa olay oluyor. Hatırlarsanız ünlü isim, birkaç ay önce Tiktok fenomenleri ile büyük bir polemik yaşamıştı. 7 yaşındaki kızı Hira, Tiktok’ta canlı yayın izlediği Özgür Balakar isimli sosyal medya fenomenine tam 7 bin tl hediye göndermişti.

demet akalın

Kredi kartından 7 bin tl çekildiğini öğrenen Demet Akalın ise “Bütün anne ve babalar beni iyi dinlesin. Bugün ben yayındayken Hira da ders arasındayken TikTok’a giriyor ve bir kızın canlı yayınını açıyor. Kız ‘Bana çiçek gönder böcek gönder, teşekkür ederim Hira’ demiş. Ve kredi kartımdan 7 bin TL çekiliyor.” demiş hatta Tiktok’un kapanması için çağrı yapmıştı.

demet akalın

Demet Akalın’ın soyguncu dediği söz konusu olan Tiktok fenomeni ise “Burası böyle bir platform, biz bu hediyeleri zorla çekmiyoruz kimseden onlar gönderiyor. Bize soyguncu demen beni gerçekten çok kırdı. Soyguncu denmesine gerçekten kalbim kırılır. Geri gönderirim Demet abla. Sakin ol, tek derdimiz para olsun.” demişti.

demet akalın

Bu olayın ardından Demet Akalın Tiktok camiasında çok konuşuldu, hatta ona özel bir şarkı bile yapılmıştı. Üzerinden süre geçince olay unutulmuştu taa ki şimdiye kadar. Demet Akalın, yine Tiktokerların diline düştü.

Yasaklansın Dedi Konser Verdi

demet akalın

Popbizde Instagram sayfasının haberine göre, Tiktok kapatılsın diye çağrı yapan Demet Akalın yeni şarkısı Bi Daha Bi Daha’yı söyleyip Tiktok hesabına yükledi. Daha önce polemik yaşadığı Tiktok ünlüsü dahil birçok Tiktok fenomeni de bu duruma tepki gösterdi. “Tiktok kapatılsın” diye hashtag açan ünlü isim, sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz