Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan “Pişik” Korkusuna Çareler Arıyor: “Biri arkamdan itsin…”

Aleyna

Haberler

26 Haziran 2021

Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan “Pişik” Korkusuna Çareler Arıyor: “Biri arkamdan itsin…”

Ünlü oyuncu Enis Arıkan, “Camdaki Kız” dizisi ara verir vermez tatile çıktı. Ama tatil keyfinde bile magazin korkusu yüzünden türlü sorunlar yaratmayı başardı!

Enis Arıkan, uzun yıllar boyunca tiyatro yapan, başarılı performanslarıyla usta oyuncuların takdirini ve ödülleri toplayacak kadar yetenekli bir oyuncuydu. Ama tiyatro izleyicileri hariç kimse onu tanımıyordu! Dizilerden ve sinema filmlerinden uzun süre uzak kalan Enis Arıkan, şöhrete sosyal medya sayesinde kavuşan isimlerden biri oldu. Önce yakın arkadaşı Ezgi Mola’yla, sonra da tek başına ya da annesiyle çektiği videolarla takipçilerini gülmekten kırdı geçirdi. Bu sayede, komedi projelerinin ve iddialı tiyatro oyunlarının aranan yüzüne dönüştü.

Ama bu sezon tıpkı kankası Ezgi Mola gibi bir istisna yaptı! Yıllarca bizi gülmekten öldüren ikili, bu kez sezonun en ağır dramlarında gözyaşlarının sel olup akmasına neden oldu. Özellikle Enis Arıkan komediyle o kadar özdeşleşmişti ki, onun “Camdaki Kız”ın Muzo’suna dönüşebileceğine en başta kimse inanmadı. Ama çok yetenekli bir oyuncu olan Enis Arıkan, aslında nefret edilebilecek bir karakter olan Muzo’yu izleyicinin favorilerinden biri haline getirdi. Dizi sezon finali yapınca da eski Enis Arıkan’ı tekrar görmeye başladık!

Pişik Korkusu

Enis Arıkan, televizyonda herkesi ağlatsa da Instagram’da güldürmeye devam ediyor. “Camdaki Kız” ara verir vermez tatile çıkan ünlü oyuncu, teknede çektiği fotoğraflarla herkesi gülmekten kırdı geçirdi. Magazin muhabirlerini korkusundan denize giremeyen Enis Arıkan, arkadaşıyla birlikte derdine çare aradı. “Tişörtle denize girebilirim, biri arkamdan itsin, sanki biri düşürmüş gibi olsun. Çünkü kendim tişörtle atlarsam saçma olur” diyen ünlü oyuncunun bulduğu çözümler oldukça yaratıcıydı.

Çabaları sonuçsuz kalan ünlü oyuncu, en sonunda, “Magazin göbeğimi çeker diye tekneden denize atlayamıyorum. Korkudan pişik olacağım” diyerek büyük korkusunu paylaştı. Güvensizliğini ve tatillerde magazin muhabirlerinden kaçışını katıldığı programlarda da sık sık anlatan ünlü isim, galiba hala denize giremedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz