Esra Erol Tatil Özlemini Fenomen Dizi Avrupa Yakası’yla Dile Getirdi: “Tatilde Ali..”

Aleyna

Haberler

5 Haziran 2021

Esra Erol Tatil Özlemini Fenomen Dizi Avrupa Yakası’yla Dile Getirdi: “Tatilde Ali..”

Ünlü sunucu Esra Erol’un tatil özlemi arşa çıktı. Tatil özlemini sevilen dizi “Avrupa Yakası” ile ifade eden sunucu, takipçilerini çok güldürdü.

Esra Erol

Usta sunucu Esra Erol, neredeyse 13 senedir hafta içi her gün canlı yayın yapıyor. Üstelik, bu konuda “evlilik programları” denen yeni bir formatın yaygınlaşmasına ön ayak olacak kadar da başarılı! Evlilik programları bir KHK ile yayından kaldırılınca, o da yeni bir formata geçti. Artık, o da Müge Anlı gibi kayıpları buluyor, aileleri birleştiriyor ve sosyal sorumluluk projelerine imza atıyor. Bu konuda da en az evlilik programı kadar başarılı. Geçtiğimiz hafta tüp bebekle çocuk sahibi olmasına vesile olduğu bir çift, “Önce Allah, sonra Esra” diyerek programa başvurduklarını söyledi mesela!

Ama bu kadar stresin ve canlı yayın yükünün yorgunluğu da çok oluyor! Çalışmaktan bitap düşen Esra Erol, çareyi ailesiyle geçirdiği keyifli zamanlarda buluyor. Ünlü sunucu, 11 yıldır iş insanı Ali Özbir’le evli ve dünyalar tatlısı iki çocuğu var. Aile hayatlarını ve en eğlenceli anlarını Instagram’da bize göstermekten de çekinmiyorlar! Usta sunucu, bu kez, tatil özlemini ve eşiyle planlarını eğlenceli bir dille paylaştı.

Burhan Taklidiyle Tavlamış!

Esra Erol Ali Özbir

Esra Erol ve eşi Ali Özbir, fenomen dizi “Avrupa Yakası”nın en revaçta olduğu dönemde tanışmış. Ali Özbir de en çok eşinin Burhan Altıntop taklidinden etkilenmiş! Ali Özbir, henüz sevgiliyken verdikleri bir röportajda eşinin “Avrupa Yakası” sevgisini şöyle anlatmıştı: “Tam bir ‘Avrupa Yakası’ fanatiğiydi Esra. Programında Esra’yı çok dikkatli izleyenler varsa Burhan ve Makbule karakterinden etkilendiğini fark ederler.” Belli ki, bu fanatiklik hala devam ediyor!

Tatil özlemini “Avrupa Yakası”nın sevilen karakterleri Burhan ve Makbule’nin videosuyla anlatan Esra Erol, takipçilerini çok güldürdü. Bakalım, tatilin ilk gününde böyle videoları onlardan da görecek miyiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz