Kırmızı Oda’nın Kumru’su Aslıhan Gürbüz 38. Yaşına Sette Girdi: “WhatsApp’taki saçmalıklarım ortaya döküldü!”

Aleyna

Haberler

16 Şubat 2021

Kırmızı Oda’nın Kumru’su Aslıhan Gürbüz 38. Yaşına Sette Girdi: “WhatsApp’taki saçmalıklarım ortaya döküldü!”

Ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz, bugün 38 yaşına girdi. “Kırmızı Oda” ekibiyle bir kutlama yapan Gürbüz’ün doğum günü mesajı her zamanki gibi dikkat çekiciydi.

Aslıhan Gürbüz

Ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz, “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde oynadığı Merve karakteriyle gerçek bir fenomene dönüştü. Normalde bu kadar popüler bir oyuncu, bu durumun etinden sütünden iyice faydalanır. Ama Aslıhan Gürbüz, diziden sonra gidip Ayvalık’a yerleşmeyi ve keyif çatmayı seçti! İstanbul’a da sadece “Kırmızı Oda” gibi kaliteli dizilerde oynamak için gelip gitmeye başladı.

Aslıhan Gürbüz

Aslıhan Gürbüz, bugün 38 yaşına girdi. Hem de “Kırmızı Oda” setinde! Hem set ekibine hem de “kendisine” yazdığı doğum günü mesajları da Ayvalık’a yerleşme kararı kadar ilginçti.

“Tüm saçmalıklarım ortada”

Aslıhan Gürbüz

Dizi ekibi dışında, Aslıhan Gürbüz’ün ailesi, arkadaşları ve hayranları da ünlü oyuncuyu mesaj yağmuruna tuttu. İçlerinden biri özellikle dikkat çekiciydi çünkü ünlü oyuncunun özel bir WhatsApp paylaşımını içeriyordu!

Ünlü oyuncu, “Eyvah eyvah, WhatsApp gruplarımdaki tüm saçmalıklarım dökülüyor” diye üzülse de mesajı paylaşmaktan geri durmadı. Zaten hiçbir mesaj Aslıhan Gürbüz’ün kendisine yazdığı mesaj kadar enteresan değildi!

“Sen bana alışırken…”

Aslıhan Gürbüz’ün, “37’ye veda, 38’e merhaba” temalı paylaşımını siz de çok seveceksiniz!

Aslıhan Gürbüz’ün mesajı, 37. yaşı için bol bol şükür içeriyor! “Canım 37, ne güzeldin be, neler öğrettin, neler gösterdin, ne kıymetli arkadaşlar getirdin, nasıl güzel anılar biriktirdin; yüzümde, gülüşümde ve ömrümde ??” diyen oyuncu, bu yaşının getirdiği her şeye razı olduğunu söylüyor.

Aslıhan Gürbüz

Ama ünlü oyuncunun 38. yaşından istekleri de klasik sağlık ve mutluluk dileklerinden ibaret değil! Doğum günü mesajında küçük bir uyarı da var: “Hala abla denilmesinden hoşlanmıyorum.” Bilginize!

“Kırmızı Oda” İçin Özel Teşekkür

Aslıhan Gürbüz, geçen doğum gününde, “olduğu gibi, olduğu haliyle kabul gördüğü ve şifalandığı bir ekiple iş yapmayı” dilemiş. Bu dileği de “Kırmızı Oda” ile gerçek olmuş. O yüzden Binnur Kaya başta olmak üzere tüm ekibe özel bir teşekkür etmeyi borç bilmiş.

İyi ki doğdun Aslıhan Gürbüz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz