Sefirin Kızı’ndan Ayrılmak Ona Yaradı! Neslihan Atagül Son Fotoğraflarıyla Instagram’ı Yaktı Geçti

Aleyna

Haberler

16 Şubat 2021

Sefirin Kızı’ndan Ayrılmak Ona Yaradı! Neslihan Atagül Son Fotoğraflarıyla Instagram’ı Yaktı Geçti

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, sağlığına kavuşabilmek için başrol oynadığı “Sefirin Kızı” dizisinden ayrılmıştı. Son paylaşımıyla giderek iyileştiğini gösteren Atagül, takipçilerini mutlu etti.

Neslihan Atagül

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, efsane dizi “Yaprak Dökümü” ile hayatımıza girdiğinde henüz bir çocuktu. Yeteneği ve güzelliği sayesinde hızla yükselen Neslihan Atagül, artık önemli bir oyuncu. Engin Akyürek’le başrolleri paylaştığı son dizisi “Sefirin Kızı” da yine çok başarılı oldu. Ancak beklenmedik bir gelişme yaşandı. Neslihan Atagül, yaşadığı ciddi sağlık problemleri nedeniyle diziden ayrıldı!

Neslihan Atagül Kadir Doğulu

Bünyesinin set temposunu daha fazla kaldıramayacağını söyleyerek yapımcıdan affını isteyen Neslihan Atagül, dinlenmeye çekildi. İyileşme sürecindeki en büyük destekçisi de eşi Kadir Doğulu oldu. Bu süreç, çiftin birbirini ne kadar çok sevdiğini herkese kanıtladı. Ama Neslihan Atagül’ün iyileşme sürecindeki tek destekçisi eşi değil!

“Hadsiz” Olmaya Devam!

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül, geçen mart ayında başlayan karantina sürecinde boş durmadı. Eee, bir sanatçı üretmeden durabilir mi? “Hadsiz” adlı bir dijital dergi tasarlayan Neslihan Atagül, diziden ayrıldıktan sonra bu projeye daha çok yoğunlaştı. Tüm yorgunluğuna rağmen üretmeye devam etmek de bir çeşit terapi olsa gerek!

Neslihan Atagül, bu süreci köşesine çekilerek geçirmemeye kararlı gibi görünüyor. Bugün yine objektif karşısındaydı!

“Bir zamanlar…”

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül, profesyonel bir fotoğraf çekimi için kamera karşısına geçti. “Hadsiz” için mi, başka bir dergi için mi, yoksa sadece kendisini iyi hissetmek için mi, bilmiyoruz!

Ama “Bir zamanlar…” notuyla paylaştığı bu fotoğrafların hayranlarını çok mutlu ettiği belli. Neslihan Atagül’ün hızla sağlığına kavuştuğunu gösteren fotoğraflar, çok kısa sürede 900 bine yakın beğenildi ve binlerce yorum aldı. Yakında 1 milyon beğeniyi görür herhalde! Çekimin perde arkası da en az fotoğraflar kadar güzel.

Umarız, Neslihan Atagül en kısa sürede sağlığına kavuşur ve onu yeni projelerde izlemeye başlarız!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz