Kimse Bu İkiliyi Beklemiyordu! Hazal Kaya’nın Netflix Dizisindeki Partneri Belli Oldu

Aleyna

Haberler

25 Ocak 2021

Kimse Bu İkiliyi Beklemiyordu! Hazal Kaya’nın Netflix Dizisindeki Partneri Belli Oldu

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, Netflix Türkiye’nin yeni projelerinden “Pera Palas”ın başrolünü sürpriz bir isim ile paylaşacak!

Netflix

Netflix Türkiye, 2021 yılı için planladığı dizi ve film projelerini birer birer hayata geçirmeye başladı. Ünlü oyuncu Burcu Biricik’in seri cinayetler işleyen bir temizlikçiyi oynadığı “Fatma” yakında platformda olacak. Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Metin Akdülger ve Salih Bademci gibi önemli oyuncuları buluşturan dönem dizisi “Kulüp” için hazırlıklar hızla devam ediyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin oynayacağı bilim kurgu dizisi “Bir Denizaltı Hikayesi” ise 30 Ocak’ta sete çıkacak.

Netflix Türkiye’nin 2021 yılı için açıkladığı en bomba projelerden biri de “Pera Palas” adlı dönem dizisi. Yazar ve akademisyen Charles King’in “Pera Palas’ta Gece Yarısı” kitabından uyarlanan dizide modern İstanbul’un doğuşuna ışık tutulacak. Hikayede Mustafa Kemal Atatürk’ün, Cevad Paşa’nın ve ünlü polisiye yazarı Agatha Christie’nin gençlik yıllarına da yer verilecek!

Başrolde Hazal Kaya Var!

Hazal Kaya

Yönetmenliğini Netflix’in en çok yankı uyandıran projelerinden “Rise of Empires: Ottoman” dizisini yöneten Emre Şahin’in üstlendiği dizinin senaristi de başarılı yazar Elif Usman. Hazırlayan ekip ve konusu nedeniyle herkesin ilgisini çeken projenin başrolünde kimin oynayacağı merak ediliyordu. Başrol ünlü oyuncu Hazal Kaya’ya kısmet oldu! Bu sıralar eşi Ali Atay’ın oynadığı “Son Yaz” dizisi için İzmir’de olan Hazal Kaya, son sürat rolüne hazırlanıyor. Dizi için şan dersleri bile alıyor!

Bu tarih ve müzikle yoğurulan öykünün diğer oyuncularının kimler olacağı merakla bekleniyordu. Nihayet “Pera Palas” dizisinin diğer başrol oyuncusunun kim olduğu açıklandı!

Beklenmedik Bir İsim!

Selahattin Paşalı

Öğrendik ki, “Pera Palas” dizisinin diğer başrol oyuncusu Selahattin Paşalı’ymış. Aslında mantıklı çünkü ünlü oyuncu Netflix’e hiç de uzak bir isim değil! “Aşk 101” dizisinde Osman’ı canlandıran Selahattin Paşalı’nın başarılı oyunculuğu ve profesyonelliği, ona başka bir Netflix dizisinde daha başrol getirdi.

Şimdiden heyecan uyandıran “Pera Palas” ile ilgili gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz