Yeni Haftaya Gıybetle Başlıyoruz! Magazin Turu: Tuba Büyüküstün’ün Alacağı Ücret, Neslihan Atagül’ün Sağlığı..

Aleyna

Haberler

25 Ocak 2021

Yeni Haftaya Gıybetle Başlıyoruz! Magazin Turu: Tuba Büyüküstün’ün Alacağı Ücret, Neslihan Atagül’ün Sağlığı..

Magazin gündeminde bugün yine pek çok olay yaşandı; açıklamalar, iddialar, linçler! Bugün de gıybete doyacağınız bir magazin turuna hazırsanız, hep beraber 25 Ocak Pazartesi günü ünlüler camiasında olan olaylarda hızlı bir tur atalım:

1 – Yeni Anne Olan Ceyda Ateş ve Ailesinden Fotoğraf Geldi!

Ceyda Ateş

Buğra Toplusoy ile hayatını birleştiren Ceyda Ateş, geçtiğimiz aylarda anne olmuştu. 2 aylık bebeği ve eşi ile Miami’de yaşayan Ceyda Ateş, ailesiyle birlikte yürüyüş yaptıkları bir fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı.

2 – Sefirin Kızı Dizisine Transfer Olan Tuba Büyüküstün’ün Bölüm Başı Alacağı Ücret Belli Oldu!

Tuba Büyüküstün

Neslihan Atagül’ün ayrıldığı Sefirin Kızı dizisine Tuba Büyüküstün transfer oldu. Tuba Büyüküstün’ün transfer ücreti için tam 3 milyon TL aldı. Güzel oyuncu bölüm başına ise 200 bin TL alacak! Çekimler için Bodrum’a giden Tuba Büyüküstün Sefirin Kızı çekimlerine çoktan başladı.

3 – Rahatsızlığı Yüzünden Sefirin Kızı Dizisinden Ayrılan Neslihan Atagül, Tedavisi Hakkında Bilgi Verdi!

Neslihan Atagül

“Geçirgen Bağırsak Sendromu” rahatsızlığıyla boğuşan Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrılmak zorunda kaldı. Bu haber Neslihan Atagül’ün hayranlarını oldukça üzdü, ancak bugün güzel oyuncu tedavisinin devam ettiğini ve daha iyiye gittiğini Instagram hesabından duyurdu.

4 – Nurgül Yeşilçay Sevgilisi Necati Kocabay’la Evleneceğini Söyledi!

Nurgül Yeşilçay

44 yaşındaki güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, bir süredir birlikte olduğu yapımcı sevgilisi Necati Kocabay’la evleneceğini duyurdu. Pandemi nedeniyle nikahı erteleyen çiftimiz, önümüzdeki yaz aylarında evleneceklerini söyledi. Hatta nikah gününü de astrolojik tarihlere göre seçecekmiş: “Pandemi biterse yazın düşünüyoruz. Kesin bir tarih yok. Ama geçenlerde astrolog Hande Kazanova ve Dinçer Güner’in programına konuk oldum, orada tarih verdiler. O zaman dilimine bakacağım”

5 – Erkan Petekkaya, TV8’in Sevilen Dizisi Kırmızı Oda’ya Sadi Karakteriyle Dahil Oldu!

Erkan Petekkaya

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, TV8’in sevilen dizilerinden Kırmızı Oda’nın kadrosuna katıldı. Kırmızı Oda’da Doktor Hanımın yeni danışanı Sadi’yi canlandıracak olan Erkan Petekkaya’nın nasıl bir karaktere can vereceğini merak ediyoruz.

6 – Şeyma Subaşı, Çorba Yaptığı Görüntüleri Instagram’da Paylaştı!

Şeyma Subaşı

İyiden iyiye Miami’ye göç eden Şeyma Subaşı’nı dün ilk defa mutfakta gördük. Genelde partilerde ve eğlence hayatında görmeye alışık olduğumuz Şeyma Subaşı, bu sefer hamaratlığını konuşturdu. “Ev hanımı oldum, mide ağrısına çok iyi geliyor!” diyen Şeyma, yoğurt çorbası yaptı. Detaylar için:

7 – Gonca Vuslateri Ayrılık Sonrası İlk Kez Açıklama Yaptı!

Hakan Altun ve Gonva Vuslateri

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun çifti ayrılalı birkaç hafta oluyor. Ancak taraflardan biri ilk defa ayrılıkla ilgili bir açıklama yaptı. Dün ayrılık sonrası görütülenen Gonca Vuslateri Hakan Altun sorusuna “gülmem geliyor” yanıtını vermişti. Bugün ise Instagram’dan: “Biten bir ilişkim varsa devam eden bir hayatım da var demektir. Ali Gaffar Okkan ve Uğur Mumcu’nun ölüm yıldönümünde istediğiniz sorularınıza cevap vermem pek uygun olmaz. Uygunsa ve yine cevap vermem boyutu “gülesim geliyordur” Başkasına değil. Neler sorduğunuzu ve nasıl sorduğunuzu biliyoruz. Birilerini hayatlarımıza bir kez alırız. Sonra fiziksel yoksunluklar olur ama anlamı ve önemi daima kendi izinde yaşar. Karakterimizin sağlamlığı o anlamlara nasıl sahip çıktığımızda yatar bazen. Ben o ize ve kendime saygımı asla bozmayacağım. Sizden de hayat enerjimi, yaşamla olan samimi bağımı eleştirmeniz yerine yaptığım işlerde beni izlemenizi ve öyle değerlendirmenizi isterim. Henüz utandırdığımı da düşünmüyorum çok şükür. Birbirimizi yanlış anlamaya ihtiyacımız olan yanlış değiliz. Sevgi ve saygımla.” açıklamasını yayınladı. Detaylar için:

8 – “Banka” İtirafıyla Gündem Olan Serdar Ortaç’tan Açıklama Geldi!

Serdar Ortaç

Posta gazetesine verdiği röportajda söylediği “Devlet bankası kredi borcumu 8 ay erteledi. Özel banka olsaydı donuma kadar alırdı” açıklamasından sonra linçlenmeye başlayan Serdar Ortaç, bugün Instagram hesabından “Herkes gibi borcum vardı, evimi ipotek ettirip borçlarımı yapılandırdım. Durum bundan ibaret” açıklamasıyla kendini savundu ve kendisine tolerans geçilmediğini söyledi. Detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz