Şeyma Subaşı’ndan Ev Hanımlarına Tavsiyeler: “Hayatımda ilk kez yapıyorum…”

Aleyna

Haberler

25 Ocak 2021

Şeyma Subaşı’ndan Ev Hanımlarına Tavsiyeler: “Hayatımda ilk kez yapıyorum…”

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, bugün ev hanımlığına soyundu. Yemek pişirirken tavsiyeler vermeyi de ihmal etmedi!

Şeyma Subaşı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, hayatını bitmeyen bir tatil gibi yaşamaya devam ediyor! Yeni sevgilisi Mısırlı yatırımcı ve iş insanı Mohammed Al Saloussi ve arkadaşlarıyla tekne tatiline devam eden Subaşı, bugün ev hanımlığı yapmaya karar verdi.

Dikkat Çeken Dans!

Şeyma Subaşı ve sevgilisi

Şeyma Subaşı, dün sevgilisi Mohammed Al Saloussi’yle 1. aylarını kutladı ve çok mutlu olduğunu söyledi. Hatta sevgilisine “Melisa’dan sonraki ikinci her şeyim” bile dedi!

Şeyma Subaşı, kalbini bu kadar kısa sürede fetheden sevgilisi ve arkadaşlarıyla tatiline devam ediyor. Sürekli tekneyle denize açılan ekibin en çok dikkat çeken üyesi ise şüphesiz şekilde Şeyma Subaşı!

Şeyma Subaşı, dün boyu arkadaşlarının ve kendisinin çektiği dans videolarını paylaştı. Bu videoyla da “Şeyma her zaman sahnede” diyerek epey iddialı bir şekilde tekne videolarını noktaladı. Şeyma Subaşı’nın neşeli dansları sosyal medyada her zamanki gibi çok konuşuldu. Ama bu kadar eğlence belli ki Şeyma Subaşı’na biraz ağır geldi!

Çareyi Çorbada Buldu!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, bugün dans videoları değil mutfak videoları paylaştı. Belli ki, dün eğlenceyi fazla kaçıran Şeyma Subaşı biraz midesini bozmuş. Çareyi de yoğurt çorbasında bulmuş. Bunu da “Şeyma ev hanımı oluyor” diyerek paylaştığı videoyla duyurdu.

Mide ağrısı için mükemmel” diyerek takipçilerine tavsiyeler veren Şeyma Subaşı, hayatında ilk kez yoğurt çorbası yaptığını da ekledi. Herhalde bu yüzden yemek pişirmeyi bu kadar olağanüstü buldu ve bizlerle paylaştı!

Şeyma Subaşı’nın ev hanımlığına soyunması ve tavsiyeler vermesi sosyal medyanın da diline düştü tabii. Çoğu sosyal medya kullanıcısı, Şeyma Subaşı’nı dansa geri dönmeye teşvik eden yorumlar yazdı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz