Merve Boluğur’u Tutabilene Aşk Olsun! Klibi İçin Hazırladığı Dans Sosyal Medyayı Salladı

Dilek Yeğin

Haberler

25 Ocak 2021

Merve Boluğur’u Tutabilene Aşk Olsun! Klibi İçin Hazırladığı Dans Sosyal Medyayı Salladı

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, “Yeni şarkılar yolda” diyerek müzik piyasasına gireceğini ilan etmişti. Şimdi de çekeceği klip için dans çalışmalarına başladı.

Merve Boluğur

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, bu aralar oyunculuk hariç her şeyi yapıyor! Merve Boluğur, henüz 19 yaşındayken “Acemi Cadı” dizisinde başrol oynayarak e hayatımıza girdi. Sonrasında da “Küçük Sırlar”, “Kuzey Güney” ve “Muhteşem Yüzyıl” gibi fenomen dizilerde rol aldı.

Ama ne olduysa oldu, 2017’de birkaç bölüm yayınlanan “İçimdeki Fırtına” dizisinden sonra sektörden elini ayağını çekti! O günden sonra kurduğu kozmetik firmasıyla ilgilenmeye başlayan Merve Boluğur, geçen ay da bir YouTube kanalı açtı.

Sosyal Medyanın Diline Düştü!

Merve Boluğur

Merve Boluğur, art arda çektiği skeç şeklindeki videolarla bir anda dikkati üzerine çekti. Ama sosyal medyanın diline düşmekten de kurtulamadı! İlişki tavsiyeleri, üniversiteye hazırlık ve “Merve ile Birlikte Olmak” hakkında videolar çeken ünlü oyuncuya gelen yorumlardan bazıları şöyle!

Merve Boluğur
Merve Boluğur

Üniversite sınavı için motivasyon videosu çeken Merve Boluğur yine kimseye yaranamadı!

YouTube

Ama ünlü oyuncunun sürprizleri bu videolarla sınırlı değil. Merve Boluğur, yeni şarkılarla müzik piyasasına gireceğini açıkladı!

Sözler Ona Ait!

Merve Boluğur story

Merve Boluğur, iki hafta önce bombayı patlattı! “Yeni şarkım yolda” diyerek müziğe başlayacağını açıkladı. Üstelik ünlü oyuncunun hayranları bu şoku hala atlatamamışken bir şarkı daha yapacağını söyledi!

Merve Boluğur story

İsmi “Yara” olan ikinci şarkısının sözleri de Merve Boluğur’a aitmiş. Art arda şarkılar patlatan ünlü oyuncu, şimdi de klip hazırlıklarına başladı!

Dansı Sosyal Medyayı Salladı

Merve Boluğur, Instagram’dan klip için dans koreografisi hazırlamaya başladığını duyurdu. Dans çalışmaları sırasında çektiği video sosyal medyayı salladı!

Ünlü oyuncunun Lady Gaga’nın “Alejandro” şarkısı eşliğinde ettiği bu dansın muhtemelen “Yara” şarkısıyla bir ilgisi yok! Ama klip hazırlıkları başladığına göre yakında iki şarkının klibini de Merve Boluğur’un YouTube kanalında göreceğiz gibi duruyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz