Kirli Çamaşırlar Ortaya Döküldü: Derin Cezasını Çekmeli! Sadakatsiz 29. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2021

Kirli Çamaşırlar Ortaya Döküldü: Derin Cezasını Çekmeli! Sadakatsiz 29. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’de heyecan fırtınası devam ediyor. Ekranların iddialı dizisi, bu hafta 29. bölümü ile sevenleriyle buluşuyor.

Sadakatsiz, mutlu bir yaşantısı olan Arslan ailesini konu alıyor. Başarılı bir doktor olan Asya Arslan, eşi Volkan ve oğlu Ali ile birlikte sakin ve huzurlu yaşantısının keyfini sürmektedir. Ta ki Volkan’ın atkısında bulduğu sarı saç teline kadar! Bu olaydan sonra kocasının kendini aldattığını düşünen Asya, olayın peşine düşer. Gerçekle yüzleşince ise hiç düşünmeden eşinden boşanır. Volkan, Derin ile yeni bir yuva kurar ancak Asya’dan boşanmanın etkilerini hala atlatamamıştır. Böylece yeni ve eski eşi arasında bir aşk üçgeni yaratan Volkan’ın hayatı, asla eskisi gibi olmayacaktır.

28. Bölümde Neler Oldu?

blank

Geç de olsa aklı başına gelen Volkan, Derin’den boşanıp Asya ile tekrar birlikte olma hayalleri kuruyordu. Derin ve Asya Faruk’un elinden kurtulunca, Volkan Asya’yı bir an bile yalnız bırakmadı. Boşanmak istediğini Derin’e açıkça söyleyince kıyamet koptu. Bu sefer annesinden de tokat yiyen Derin, intikam almak için bir plan yaptı. Kendini kaçırılmış gibi gösteren Derin’in yalanlarının su yüzüne çıkması ise falza uzun sürmeyecekti.

29. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Asya, Volkan ve Derin ile birlikte düştüğü kaostan soyutlanmak istese de malesef başaramıyor. Derin’in kirli çamaşırları bir bir ortaya dökülüyor. Asya tüm gerçekleri ortaya çıkarınca, Derin’in Emniyet Müdürü dayısı Melih, gereğini yapmak için harekete geçiyor. Derin’in yalvarmalarına rağmen Melihi onun cezasını çekmesi konusunda kararlı davranıyor. Volkan’ın kendisini kurtaracağını düşünen Derin ise hayal kırıklığına uğruyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz