Zuhal Topal’la Sofrada da Tarihi An: Yarışmanın Formatı Bayram İçin İlginç Bir Şekilde Değişiyor!

Aleyna

FOX

10 Mayıs 2021

Zuhal Topal’la Sofrada da Tarihi An: Yarışmanın Formatı Bayram İçin İlginç Bir Şekilde Değişiyor!

Fox TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında bir ilk yaşanıyor! Normalde gelin ve kayınvalidelerin yarıştığı programda bayram haftasına özel bir değişiklik yapılıyor. Bu defa gelin ve kayınvalideler değil; damat ve kayınvalideleri yarışıyor yemekleri damatlar yapıyor!

Zuhal Topal’la Sofrada yarışması 3 sezondur izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Fox TV’nin sevilen gündüz kuşağı programlarından olan Zuhal Topal’la Sofrada; geçtiğimiz yıllarda en yakın rakibi Yemekteyiz ile karşılaştırılıyordu. Hatta konseptin Yemekteyiz yarışmasından “çalındığı” iddia edilmişti.

blank

Yemekteyiz’in Tacını Elinden Aldı!

Bu iddianın sahibi ise Acun Ilıcalı’ydı! Zuhal Topal’ın eşi Korhan Saygıner’in yapımcılığını üstlendiği Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasıyla TV8’in sahibi Acun Ilıcalı telif sorunu yüzünden mahkemelik oldu. Ancak Korhan Saygıner, bu yarışma formatını Yemekteyiz’le alakası olmadığını ve yurt dışında yayınlanan bir programı Türkiye’ye getirdiğini kanıtlayınca Acun Ilıcalı telif davasını kaybetmiş oldu.

blank

Hatta bu olaydan kısa bir süre sonra Yemekteyiz’in düşük reytingleri Koronavirüs pandemisiyle birleşince Seda Sayan’ın sunduğu Yemekteyiz yarışması yayından kaldırıldı. Zuhal Topal’la Sofrada yarışması ise Koronavirüs pandemisine rağmen çekimlerine hız kesmeden devam ediyor. Yarışmacıların ve set ekibinin sağlığı için lüks bir villa kiralayan Zuhal Topal’la Sofrada yapımcıları; yarışmacıların evine gitmek yerine kiraladıkları villada çekimlerine devam ediyor.

blank

Bayrama Özel Tarihi An!

Her hafta birbirinden farklı kişileriin yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında birbirinden absürt kişileri görmek mümkün! Haftanın sonuna doğru ilerledikçe kızışan rekabet kayınvalideler arasında gerilime neden oluyor ve çoğu zaman yemeklere değil kayınvalidelere puan veriliyor. Her hafta masayı karıştıran en az bir kayınvalide seyircilere illallah ettiriyor!

Son zamanlarda yarışmacıların kalitesinden memnun olmayan ve bunu da programın sosyal medya yorumlarında belli eden izleyicilere; Zuhal Topal’dan büyük bir sürpriz geliyor. Normalde gelin ve kayınvalidelerin yarıştığı programda Ramazan Bayramına özel olarak tarihi bir değişiklik yapılıyor! Bu sefer gelin – kayınvalideler değil damat – kayınvalideler yarışacak. İlginç bir hafta bizleri bekliyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz