Çeyrekleri Hazırlayın! Şeyma Subaşı Evlilik İddialarına “Düğün Konuk Listesi”yle Cevap Verdi: Evleniyorlar!

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2021

Çeyrekleri Hazırlayın! Şeyma Subaşı Evlilik İddialarına “Düğün Konuk Listesi”yle Cevap Verdi: Evleniyorlar!

Evet bu defa gerçek. Şeyma Subaşı ve Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo evleniyor! Geçtiğimiz gün Şeyma’nın hamile olduğu ve Haziran ayında sevgilisi Meedo ile nikah masasına oturacakları iddiası magazin gündemini oldukça meşgul etmişti. Bugün ise Şeyma, hakkında çıkan iddiaları kabul edercesine; Instagram hesabından “Düğün konuk listesi”ni paylaştı ve evlenecekleri için çok heyecanlı olduğunu söyledi!

Ailelerle Tanıştılar!

Henüz birkaç aydır birlikte olan çiftimizin aşkları dolu dizgin devam ederken; jet hızıyla başlayan Şeyma ve Meedo aşkı 6 ayın sonunda nikah masasında bitecek gibi duruyor! Tanıştıktan sonra aynı evde yaşamaya başlayan çiftimiz; birbirlerine “çok aşık, çok çok aşık” olmuşlar ki önce Meedo İstanbul’a gelip Şeyma’nın ailesiyle tanıştı. Ardından da Şeyma Dubai’de Meedo’nun ailesiyle tanıştı. Hatta Meedo’nun kız kardeşine “görümcem” demeye başladı bile.

Şeyma Subaşı

Bu aile tanışma faslının ardından İspanya’nın en sevilen tatil bölgelerinden Ibiza’ya giden ve orada yazı geçirecekleri açıklayan Şeyma’dan bugün bir sürpriz daha geldi! Bizler Şeyma’dan karış karış Ibıza ya da ev turu beklerken; gerçekten de milli eniştemiz Meedo ile nikah masasına oturmaya hazırlandıklarını öğrendik. Önceki günlerde Söylemezsem Olmaz masasından Arto’nun ortaya attığı iddiaya göre Şeyma Subaşı hamileymiş!

Gerçekten Evleniyorlar!

Kısa sürede magazin gündeminde bomba etkisi yaratan bu konunun kaynağı henüz bilinmese de; Arto sanırım ilk defa ortaya attığı bir iddiayı tutturdu! Şeyma Subaşı açık açık hamile olduğunu beyan etmemiş olsa da bugün paylaştığı story sonrasında evleneceğini cümle aleme duyurmuş oldu. Düğün için “konuk listesi” hazırlayan Şeyma bu sırada story atmayı da ihmal etmedi.

Şeyma Subaşı’nın “Düğün için yapılacak ilk şey konuk listesi hazırlamak. Çok heyecanlıyım!” notunu iliştirdiği storysinde not defterinin başında çiftimizin isimlerinin yazdığını da görüyoruz. Henüz düğüne kimler davetli olacak bilmiyoruz ama Acun Ilıcalı’yı görüp görmeyeceğimiz konusunda biraz merak yaşıyoruz! Acun Ilıcalı, Ayça Çağla Altunkaya ile düğüne gelirse olacakları düşünemiyorum…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz