İlyas Rado’nun Hedefinde: Bugün İki Araba Öldürmeye Geldi Yarın On Araba gelecek! E.D.H.O 194. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

10 Mayıs 2021

İlyas Rado’nun Hedefinde: Bugün İki Araba Öldürmeye Geldi Yarın On Araba gelecek! E.D.H.O 194. Bölüm Fragmanı

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ilk bölümden beri ilgiyle takip ediliyor. Milyonları televizyon başına kilitleyen dizi bu hafta 194. bölümü ile ekranlara geliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yer altı dünyasının en güçlü adamı Hızır Çakırbeyli ve ailesini konu alıyor. Küçük yaştan beri bu illegal dünyanın içinde yer alan Hızır Çakırbeyli, dürüstlüğü ve adaleti ile biliniyor. Haksızlıklarla her daim baş etmeye yemin eden Hızır Çakırbeyli, güçlendikçe bu haksızlıkların kaynağı haline geliyor. Ailesini canı pahasına koruyup kollayan Hızır, çok geçmeden devlet tarafından takibe alınıyor. Devlet’in takip etmek istediği illegal işler için en iyi aday olan Hızır Çakırbeyli, devlet ile anlaşmasından sonra yer altı dünyasının en büyük ismi haline geliyor.

193. Bölümde Neler Oldu?

blank

Hızır Çakırbeyli, yakın dostu Tipi’nin ölümünden sonra, ailesini daha çok koruması gerektiğini düşündü. Düşmanlarına haddini bildirmeye hazırlanan Hızır, dostları sayesinde güçlenirken, bir yandan da kardeşi İlyas yüzünden güç kaybetti. Uçağı kaçırdığı için oetele götürdüğü Pınar’la yakınlaşan İlyas Çakırbeyli’nin evliliği, Ömür’ün Pınar’a ait küpeyi bulmasıyla tehlikeye girdi. Façalılar ise bu durumun faturasını İlyas Çakırbeyli ve ailesine kesti. Bu gerginliğin düşmanları tarafından öğrenilmesiyle zor duruma düşen Hızır Çakırbeyli’ye destek eski düşmanı Yaman Korkmazdan geldi. Hızır, Yaman’ın ve Yavuz Sincanlı’nın önerisi ile, İshak’la görüşmeye karar verdi. Bu sırada iyileşen Alpaslan, amcasına destek vermek için harekete geçti.

194. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Ömür olup bitenlere dayanamayarak boşanmak istiyor. ilyas’ın tepkisi ise yalnızca ‘Eşyalarını al ve git.’ oluyor. Pınarla baş başa görüşmek için bir restoran kapatan İlyas, kardeşinin intikamını almak isteyen Rado’nun radarına takılıyor. Bütün aile İlyas’ı korumak için seferber oluyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz