Kırmızı Oda 42. Bölüm Fragmanında Büyük Sürpriz! Yapımcının Bu Hamlesi Seyirciyi Çok Keyiflendirdi

Aleyna

Haberler

16 Haziran 2021

Kırmızı Oda 42. Bölüm Fragmanında Büyük Sürpriz! Yapımcının Bu Hamlesi Seyirciyi Çok Keyiflendirdi

TV 8’in dram psikoloji türündeki çok sevilen dizilerinden birisi olan Kırmızı Oda 42. bölüme çok büyük bir sürprizle geliyor. Fragmanla müjdeyi veren reyting rekortmeni dizi bu bölümde belli ki reytingleri daha da zorlayacak. İşte Kırmızı Oda 42. bölüm fragmanı ve dataylar!

Kırmızı Oda 41. Bölümde Neler Olmuştu?

Itır Esen Kırmızı Oda

Geçtiğimiz hafta Vahit Bey’in ölümün ardından geçmişine dair sakladıkları da ortaya çıkar. Eşi Nurcihan Hanım Vahit Bey’in mezarına gider ve orada mezarının başında Mitra ile karşılaşır. Vahit Bey ise ölmeden önce hazırladığı vasiyetle oteli Mitra’ya bırakır. Nurcihan Hanım tüm bu olanlara büyük bir olgunlukla karşılık verir. Hatta Doktor Manolya’nın “Mitra’ya kızgın değil misin?” sorusuna karşılık olarak “Beni aldatan Mitra değildi Vahit’ti” der. Diğer yandan Zafer ve eşi Nihal’in ilişkisi de çok daha güzel bir boyut almaya başlar.

Kırmızı Oda 43. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 43. bölümde ise Zafer, babası Vahit Bey’in geçmişte ilişkisi olan kişinin Mitra olduğunu öğrenir. Diğer yandan Manolya Hanımla olan terapilerinin sonrasında kendileri ile barışmayı başaran Zafer ve eşi yeniden birbirlerine aşık olurlar. Bu arada Manolya Hanımdan yardım almak için ürkek adımlarla kapıdan giren yeni bir danışman daha olur. Hepimizin yakından tanıdığı Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar diziye dahil olan yeni isim. Kırmızı Oda’da önümüzdeki bölümlerin oldukça yüksek geçeceği şimdiden belli oldu diyebiliriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz