Berfu Yenenler Eşi Eser Yenenler’in Hastalığını Açıkladı! Bilinmeyen Gerçek Instagram’da Ortaya Çıktı

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2021

Berfu Yenenler Eşi Eser Yenenler’in Hastalığını Açıkladı! Bilinmeyen Gerçek Instagram’da Ortaya Çıktı

Eser ve Berfu Yenenler çifti, eğlenceli paylaşımları ile sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesi oluşturdu. Çiftin en çok ilgi çeken paylaşımları ise Berfu Yenenler’in Eser’in kilosu ile çaktırmadan dalga geçtiği videolar oldu.

Skeç Gibi Bir Tanışma

Genç çiftin tanışma hikayesi bile başlı başına bir skeç konusu iken hayatlarından sosyal medyaya yansıyan karelerin aksi olması beklenemezdi. O hikayeye göre Berfu ve Eser uzun süre İnstagram’dan konuşmuşlar. Aylarca her gün sohbet eden çift nihayet yüz yüze görüşme zamanının geldiğine karar vererek buluşma planlamışlar.

blank

Eser, Berfu’yu o sıralar sunmakta olduğu şovu izlemeye davet etmiş. Organizasyon ile ilgilenen ekip arkadaşlarını da misafiri geleceği konusunda uyarmış. Ancak malesef küçük bir hata olmuş ve organizasyon ekibi bir başkasını Berfu sanmış. Berfu Yenenler’in anlattığına göre o gece o masadan hesap ve bilet ücreti alınmamış.

blank

Yanlış anlaşılma eseri ücretsiz ağırlanan kişilerse bütün akşam bunu konuşmuşlar hatta Eser’in kendilerine bakarak şovu sunduğunu söylemişler. Ancak güzeller güzeli Berfu bunu pek de dert etmemiş. Yapılan her şeyin aslında kendisi için olduğunu bilen Berfu şovu sonuna kadar izlemiş ve şov bitiminde Eseri tebrik ederek onunla uzun uzun sohbet etmiş.

Hikaye Mutlu Son ile Bitmiş

blank

Zaman geçtikçe aralarında büyük bir aşk alevlenmiş ve evlenmeye karar vermişler. Şimdi ise aşklarının meyveleri iki güzel çocukları ile mutlu bir hayat sürüyorlar. Ailenin en büyük derdi ise Eser’in fazla kiloları gibi görünüyor. Berfu her fırsatta bu konuyu biraz tiye alan paylaşımlar yapıyor.

Hastalığı Ortaya Çıktı

Çiftin merakla takip edilen paylaşımlarından biri de Berfu’nun bugün instagram hesabında yayınladığı videoydu. Ünlü çift bisiklet almaya giderken arabada bir story yayınladı. O sırada Berfu eşinin hastalığını açıkladı. Meğer Eser’in durumu çok vahimmiş! Berfu o hastalığı “Kocamda diz dönmesi var” şeklinde açıkladı. Bu açıklama ise çiftin hayranlarına bunun fazla hareketten kaçmak için Eser tarafından uydurulmuş bir bahane olabileceğini düşündürdü.

Bisiklet Yerine Kumru…

Bisiklet almak için evden çıktıklarını söyleyen çift, bisikleti almadan kumru yemeye gitti. Berfu o anları instagramda paylaşınca Eser isyan etti ve “Beni buraya sen getirdin, kumru yiyelim dedin” şeklinde söylendi. Eşine hak veren Berfu daha fazla üstelemedi. Eser ise konuya bambaşka bir yönden bakarak kumrunun bisikletten daha ucuz olduğunu söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz