Kirasını Bile Ödeyemediği Söyleniyordu! Merve Boluğur’dan Hakkındaki İddialara “Olay” Bir Yanıt Geldi

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Kirasını Bile Ödeyemediği Söyleniyordu! Merve Boluğur’dan Hakkındaki İddialara “Olay” Bir Yanıt Geldi

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, son günlerde yeni sevgilisi ve bedava tatil istekleriyle konuşuluyordu. Ama çok hevesli olduğu müzik projelerine dair bir sinyal yoktu, bugüne kadar!

Merve Boluğur

Merve Boluğur, yakın bir döneme kadar televizyonda fırtına gibi esen, geleceğin starları arasında gösterilen bir oyuncuydu. Henüz 19 yaşındayken “Acemi Cadı” dizisinin tatlı cadısı Ayşegül olarak hayatımıza giren oyuncu, 2010’un star fabrikası dizisi “Küçük Sırlar”da oynadığı Ayşegül karakteriyle büyük bir çıkış yakalamıştı. Çünkü oynadığı iki Ayşegül’ün de birbiriyle alakası yoktu! Bu da rol skalasının genişliğini gösteriyordu.

Merve Boluğur

Yeteneğiyle rakiplerini geride bırakan Merve Boluğur, ratingleri düşen “Kuzey Güney” dizisine “kurtarıcı” olarak dahil edilmişti. O noktadan sonra onu kimse tutamadı zaten! Fenomen dizi “Muhteşem Yüzyıl”ın en önemli karakterlerinden Nurbanu Sultan, hiç düşünmeden Merve Boluğur’a emanet edildi. Artık bir projeyi tek başına sırtlanabilecek hale geldiği düşünülüyordu. Ama işler tersine döndü!

Oyunculuğu Bir Kenara Bıraktı

Merve Boluğur

Ne olduysa oldu, Merve Boluğur, 2017’de yayınlanan ve sadece birkaç bölüm süren “İçimdeki Fırtına”nın ardından hiç oyunculuk yapmadı! Her sezon erken final hüsranı yaşayan oyuncular bile başrol oynamaya devam etse de, Merve Boluğur’u hiçbir yerde göremedik. Onunla ilgili çalkantılı aşk hayatı ve garip YouTube kanalı hakkında konuşacak bir şey kalmadı!

Bir de son günlerde çok konuşulan otel skandalı var tabii ki!

Serenay Sarıkaya’nın İzinde

Merve Boluğur Serenay Sarıkaya

Malum, Merve Boluğur tatile doyamıyor! İddiaya göre, Serenay Sarıkaya’nın çıktığı Maldivler tatilinin ardından gezme aşkı yine depreşmiş. Bedava tatil yapmak için ne kadar otel varsa arayıp duruyormuş. Bedava tatil için şöhretini ve Instagram takipçilerini kullanmaya çalışan ünlü oyuncunun hevesi kursağında kalmış. Bir başka iddiaya göre ise Merve Boluğur evinin kirasını bile ödeyemiyormuş! Bu yüzden ailesinin yanına taşınmış. Bedava tatil de hayal olunca, müzik projelerine ve sosyal medyaya yoğunlaşmış gibi görünüyor.

“Güne Merve’yle başla”

Merve Boluğur story

Merve Boluğur, bugün yine çılgın Instagram paylaşımlarıyla güdeme geldi. “Güne Merve’yle başla” diyerek doğal güzelliğini gözler önüne seren oyuncu, hayranlarına bazı sürprizleri olduğunu müjdeledi!

Merve Boluğur story

Vamp makyajı ve dansıyla kamera karşısına geçen oyuncu, galiba yeni çıkaracağı şarkılar için hazırlanıyor!

“Olay” diyerek paylaştığı çekimleri kliplerinde görürüz belki de!

Haydi Merve Boluğur, artık toparlanma vakti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz