Survivor Çekimleri İçin Dominik’te Olan Acun ve Sevgilisi Ayça Çağla’dan Sonra Şeyma Subaşı da Dominik’te!

Seda Ergin

Haberler

8 Ocak 2021

Survivor Çekimleri İçin Dominik’te Olan Acun ve Sevgilisi Ayça Çağla’dan Sonra Şeyma Subaşı da Dominik’te!

Survivor çekimleri çoktan başladı. Acun Ilıcalı’nın Dominik-Türkiye arasında mekik dokuma serüveni de başlamış oldu. Acun Ilıcalı’ya yeni sevgilisi Ayça Çağla da eşlik ediyor. Yeni çift ilişkilerini Dominik’te yürütmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı da dün Dominik’ten fotoğraf paylaştı! Acun, Ayça Çağla, Şeyma üçlüsü Dominik’te!

Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya Aşkı!

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile olan boşanma sürecinden sonra bir süre yalnızlığını korumuştu. Sonra Acun, Ayça Çağla Altunkaya ile bir aşka yelken açtı. İkiliyi neredeyse ilk kez O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel programında bir arada gördük. Yılbaşı gecesi saatler 00:00 olduğunda Acun’un sevgilisinin yanına gidip ona sarılması gözlerden kaçmamıştı.

Yılbaşı gecesinin ertesi günü Acun, O Ses Türkiye ekibiyle bir fotoğraf paylaştı. “Özlemişim :)” notunu düştüğü fotoğrafta sevgilisi Ayça Çağla da vardı.

Acun Ilıcalı, geçenlerde Hürriyet’e bir röportaj vermişti. Röportajda iş hayatı, planları gibi konuların haricinde yeni sevgilisi Ayça Çağla’dan da bahsetmişti. Kendisinden 30 yaş küçük olan sevgilisi için “Çok mutlu bir ilişkim var.” demişti. “Bu koşturmanın arasında duygusallığa yer var ve oradan besin almam da çok önemli. Bizim gibilerin hayatına tamamen odaklanması için özel hayatında bir mutluluk yaşaması şart. Şu an hayatımda öyle bir dönem geçiriyorum. Çok mutlu olduğum bir ilişkim var. Çağla’dan (Altunkaya) o besini alıyorum.” sözleri de bir hayli konuşulmuştu.

Acun- Ayça Çağla Altunkaya- Şeyma Subaşı Üçlüsünde Neler Oluyor?

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla hakkında bu konuşmaları ve paylaştığı fotoğraflar Şeyma Subaşı’yı harekete geçirdi! Öyle ki Şeyma Subaşı bu olanlardan sonra yeni sevgilisiyle bir fotoğraf paylaştı. Not olarak da “No nazar!” sözlerini yazdı.

Ayça Çağla Altunkaya büyün bu olanlardan sonra sessizliğini bozdu! Twitter hesabından bol kahkaha emojisi ve şeytan emojisi paylaştı. Bu paylaşımı gündem olunca da Twitter hesabını gizledi!

Acun- Çağla- Şeyma Üçlüsü Dominikte!

Survivor çekimleri başladıktan sonra acun Ilıcalı sevgilisi Ayça Çağla’yı da alarak Dominik yolunu tuttu! Ayça Çağla, sevgilisi Acun’la Dominik’ten fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi.

“Sevdim seni bir kere ❤️ sözleriyle paylaştığı fotoğrafın ardından Şeyma Subaşı tarafından paylaşılan bir post herkesi şaşırttı.

Şeyma Subaşı da kızı Melisa ile birlikte Dominik’ten fotoğraf paylaştı. Acun, Çağla, Şeyma üçlüsü Dominikte! Ayça Çağla Altunkaya’nın bu duruma tepkisi ne olacak? Bekleyelim görelim…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz