Gökçe Bahadır’dan Yaprak Dökümü Dizisi İçin TBT Storysi Geldi! “Çok özel bir iştin hayatımda.”

Aleyna

Haberler

8 Ocak 2021

Gökçe Bahadır’dan Yaprak Dökümü Dizisi İçin TBT Storysi Geldi! “Çok özel bir iştin hayatımda.”

Gökçe Bahadır’ı birbirinden farklı rolleriyle hatırlıyoruz ama onların en dikkat çekici olanı şüphesiz Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Leyla karakteri oldu. Gökçe Bahadır, TV’yi açtığında karşısına Yaprak Dökümü’nden bir sahne çıkınca paylaşmadan edemedi. Bu görüntünün TBT gününde karşısına çıkmasıyla da güzel bir tesadüf oldu.

Yalnızlığa Devam

Gökçe Bahadır, geçtiğimiz hafta Etiler’de görüntülenmişti. Bakımsız haliyle dikkat çeken Gökçe Bahadır’a yorumlar yağmıştı. Pandemi nedeniyle evine kapanan başarılı oyuncu, makyajsız ünlüler akımına dahil olmuş belli ki!

Etiler’de muhabirlere yakalanınca, “Yılbaşında da yalnızlığa devam.” sözlerini söyledi. Güzel oyuncu bu sözlerle bir hayli konuşuldu.

Dijital’e Hazırlanıyor!

Gökçe Bahadır’ı hayat Bilgisi dizisindeki “Törpü Yeliz” karakteriyle hafızamıza aldık. Ardından Yaprak Dökümü dizisi ile de hafızamızda yerini sağlamlaştırdı. Başarılı oyuncu 2018 yılında Ufak tefek Cinayetler dizisinde oynadığı rolüyle de adından söz ettirmeyi başardı.

Gökçe Bahadır, şimdilerde ise Barış Arduç’la rol alacağı “Kulüp” dizisi için hazırlanıyor. Güzel oyuncu, Netflix’te yayınlanacak dizi için ilk kez konuştu. “Tahmin edemeyeceğiniz kadar güzel bir dizi olacak.” sözleri herkesi heyecanlandırdı.

Kulüp dizisinde Salih Bademci ve Fırat Tanış da oynayacak. Gökçe Bahadır, “Provalara gidip geliyorum. Çekimler İstanbul’da olacak.” sözlerinin ardından “Yeni yıl, yeni enerji biraz şu durum yavaş yavaş hafiflese de artık bizler de eski hayatımıza geri dönsek, tabii ki yeni kazanımlarımızla beraber dönebilsek diye umut ediyorum.” sözleriyle yeni yıla dair umutlarından bahsetti.

Yaprak Dökümü Yıllarına Geri Dönüş!

Gökçe Bahadır dün paylaştığı storysinde Yaprak Dökümünden bahsetti. TV’yi açar açmaz karşısına yıllar önce canlandırdığı Leyla karakterinin bir sahnesi çıkmış. Güzel oyuncumuz da bu sahneyi paylaşmadan edememiş.

“TV’yi açtım ve karşıma çıkan sahneye bakar mısınız? Bir tuhaf oldu içim. Yaprak Dökümü çok özel bir iştin hayatımda.” sözleriyle paylaştığı story herkesi geçmişe götürdü. Unutulmaz dizi Yaprak Dökümü’nün eski bölümleri hala ekranlara gelmeye devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz