Konu Demet Akalın Olunca “Bi Daha Bi Daha” Düşünmek Gerek: Hadise-Demet Savaşına Şaibe mi Karıştı?

Aleyna

Haberler

24 Haziran 2021

Konu Demet Akalın Olunca “Bi Daha Bi Daha” Düşünmek Gerek: Hadise-Demet Savaşına Şaibe mi Karıştı?

Her yazı bir hit ile karşılayan Demet Akalın, bu yazın hit parçasını da Sinan Akçıl sayesinde 3 gün önce görücüye çıkardı. Kısa zamanda adı duyulan şarkıya en çok “Demet Akalın yeni şarkı çıkardığına göre yaz gelmiştir” yorumları yapıldı. Ancak Netd Müzik tarafından Youtube’a yüklenen şarkının ilginç beğeni grafiği görenleri şaşırttı.

Demet Akalın Hit Çıkardığına Göre Yaz Geldi!

Geçtiğimiz haftalarda Sinan Akçıl’ın kendisi için bir hit şarkı yazdığını söyleyen Demet Akalın, gecelerce heyecanından uyuyamamış, Sinan Akçıl’ı övdüğü storyleri dilden dile dolaşmıştı. Çok vakit kaybetmeden stüdyoya giren ünlü şarkıcı, kaydı gerçekleştirip hemen ardından klip çekimleri için Amerika’ya uçmuştu.

blank

Aynı dönemde Hadise de Hay Hay isimli şarkısını piyasaya sürmüş, bu şarkının Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığının hemen üzerine denk gelişi bir hayli manidar olmuştu. Söz ve müziği Ersay Üner’e ait olan Hay Hay ile Bi Daha Bi Daha arasında bir yarış başlamış ve olay dallanıp budaklanıp Hadise-Demet Akalın savaşına dönüşmüştü.

Hadise Ayrılığın Ekmeğini mi Yedi?

blank

Savaşın kazananını belirleyecek olan ise Youtube’daki izlenme sayılarıydı. Hadise’nin Hay Hay’ı 18 Haziran tarihinde Youtube’a yüklenmiş ve daha ilk günden inanılmaz bir trafik alarak 4. gününde neredeyse 3.5 milyon izlenmeye ulaşmıştı.

Demet Akalın Rakibini Tiye Almıştı Ama…

Hadise’nin klibi izlenme rekorları kırarken Demet Akalın Hadise-Kaan Yıldırım ayrılığını tiye alıyor, Okan Kurt’tan kendisini instagramdan takip etmeyi bırakmasını istiyordu. Gerekçe olarak “Yeni şarkı çıkacak reklam lazım” diyen Akalın, rakibi Hadise’ye ince ince dokundurmalar yapıyordu.

Bakın Sayılar Ne Diyor?

blank

21 Haziran tarihinde Demet Akalın’ın klibi ilk kez yayınlandı ve ilk 15 saatte yalnızca 318.500 izlenme alabildi. Başlangıçta çılgınlar gibi dinlenip sonradan düşen bir grafil elde etmesi gerektiği düşünülürse Demet Akalın’ın bugünkü izlenme sayısı akıllara şaibe ihtimalini getirdi.

blank

Hadise’yi de tiye almışken, sayılarda geçmemek olmazdı elbet.. O yüzden Demet Akalın, şarkı henüz ilk haftasını doldurmadan izlenme sayısını arttırmalıydı. İşte sayıların ilk günlerde 300-400 bin civarlarında seyrederek bu gün birden 1 milyon 600 bin’e ulaşması akılları bulandırdı. İlk sorulan soru ise Demet Akalın’ın sahte tıklanma alıp almadığıydı.

blank

İlerleyen günlerde izlenme sayılarının artış grafiğine göre Hadise ve Demet Akalın arasındaki yarışa hile karışıp karışmadığını göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz