O İsim Şeyma Subaşı’nın Hamile Kalıp Bebeğini Kaybedeceğini Geçen Yıl Söylemiş: Bu İddia Ortalığı Karıştırır!

Aleyna

Haberler

24 Haziran 2021

O İsim Şeyma Subaşı’nın Hamile Kalıp Bebeğini Kaybedeceğini Geçen Yıl Söylemiş: Bu İddia Ortalığı Karıştırır!

Şeyma Subaşı’nın dün gece attığı Instagram paylaşımı herkesi çok şaşırttı. Daha geçtiğimiz gün hamile olduğunu ve bu yüzden düğünü ertelediğini Instagram’da paylaştıktan kısa bir süre sonra silen güzel fenomenimiz; dün akşam ise “fazla stres” yüzünden bebeğini kaybettiğini tüm cümle aleme duyurdu. Şeyma’nın bu haberinden sonra ortalık karıştı. Şeyma’ya üzülenler de vardı, Meedo’dan ayrıldığı için bahane olduğunu söyleyenler de. Herkes kafadan ses çıkmaya devam ederken; ünlü astrolog Aslı Güder’in 2020 yılı içinde Şeyma Subaşı’nın hamile kalacağını ama bebeğin dünyaya gelmeyeceğini söylediği ortaya çıktı. Haydaaa!

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı ve Mısırlı eniştemiz Meedo birkaç aydır güzel bir ilişki yaşıyor. Miami’den Bali’ye Dubai’den Ibiza’da dur durak bilmeden ultra lüks yaşamaya devam eden çiftimiz hakkında çıkan dolandırıcılık iddiaları ortalığı karıştırmıştı. Ekşi Sözlük yazarlarından biri sosyal medyada Meedo ve ailesini dedektif gibi takip ederek; aslında Meedo’nun dolandırıcı olduğunu iddia etmişti.

blank

Önce Hamile Olduğunu Açıkladı…

Bu iddialardan sonra ise Meedo, Şeyma’nın hesabında uzuuun bir açıklama paylaşarak dolandırıcı olmadığını kanıtlamaya çalışmıştı. Ancak bu açıklamadan sonra işler pek de iyi gitmemeye başladı. Önceki günlerde sevgilisinden milyon dolar değerindeki bir tektaş ile evlilik teklifi alan Şeyma’dan düğün tarihi beklerken; hamile olduğu için düğünün iptal olduğunu öğrendik!

blank

“Bütün dünyadaki arkadaşlarım ve ailem. Son zamanlarda hamile olduğuma dair çıkan söylentileri memnuniyetle doğrulamayı ve hamile olduğumu bilmenizi isterim. Dürüst olmak gerekirse evlenmek için acele etmemizin nedeni de buydu. Acele etmek için bir sebep olmadığına karar verdik. Birbirimize sevgi ve saygı duyuyoruz, şimdilik kutlamaları erteleyip hamileliğin keyfini çıkarmaya odaklanmaya karar verdik. Bütün iyi dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkürler. Gelecek için heyecanlıyım.”

blank

O Kehanet Doğru Çıktı!

Bu açıklamadan sonra ise Şeyma, bebeğini kaybettiğini açıkladı; “Daha önce yüksek stres nedeniyle düğünün ertelendiğini yazmıştım. Ne yazık ki bu stresin bebeğimi kaybetmeme neden olduğunu bildirmek zorundayım. Çok üzgünüm. Tüm desteğiniz için teşekkür ederim” Ancak sosyal medya kullancılarının büyük bir kısmı Şeyma’ya inanmadı ve teoriler üretmeye başladı.

Fakaaaat ünlü astrolog Aslı Güder’in Şeyma Subaşı hakkında 2020 yılında söylediği bir öngörünün ortaya çıkması herkesi şaşırttı; Şeyma Subaşı’nın hamile kalıp bebeğini dünyaya getiremeyeceğini iddia eden Aslı Güder’in kehaneti bir yıl gecikmeli olsa da çıktı! Bundan sonra kimse Astrolojiye inanmıyorum demesin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz