Müge Anlı Gözyaşlarına Hakim Olmadı! Reklam Arasında Sinirler Gerildi: Büyükşen Cinayeti Kulise Kadar Taştı!

Aleyna

ATV

24 Haziran 2021

Müge Anlı Gözyaşlarına Hakim Olmadı! Reklam Arasında Sinirler Gerildi: Büyükşen Cinayeti Kulise Kadar Taştı!

Metin ve Necla Büyükşen cinayeti yıllardır Müge Anlı’nın en merak edilen konularından biri olmaya devam ediyor. Vahşice katledilen Metin ve Necla Büyükşen çiftinin en büyük oğlu Osman Büyükşen; yıllardır hem Müge Anlı’da hem de sosyal medyada ailesinin katil zanlılarını aramaya devam ediyor. Ancak bu öyle bir konu ki Osman Büyükşen ne kız kardeşi Büşra’ya ne de erkek kardeşi Uğur Büyükşen’in söylediklerine güvenebiliyor. Dün canlı yayında fenalaşan ve sinir krizi geçiren Osman Büyükşen’e tüm Türkiye’nin içi acımıştı. Hatta Müge Anlı bile canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı ve Osman Büyükşen’e sarılarak destek olduğunu gösterdi.

Müge Anlı

Bundan 3 yıl önce Konya’da kendi halinde yaşamlarına devam eden Metin ve Necla Büyükşen evlerine giren kar maskeli biri tarafından pompalı tüfekle vahşice katledilmişti. Polis ekipleri tarafından katil zanlısı ya da zanlıları bulunamayınca; çiftin doktor oğlu Osman Büyükşen anne ve babasının katillerini bulmak için Müge Anlı’nın programına başvurdu. Katil zanlısı olarak anılan kişi ise Metin ve Necla Büyükşen’in bir diğer oğlu Uğur Büyükşen ve eşiydi. Olay anında ise Metin ve Necla Büyükşen’in yanında kızları Büşra da vardı.

blank

Kavga Kulise de Taştı!

Saldırganlar tarafından başından yaralanan Büşra hayatta olmasına rağmen cinayet bir türlü çözülemiyor! Büşra Büyükşen’in verdiği çelişkili ifadeler, olaydan sonra alınan Swap örneklerinden sonra ise bütün oklar Metin ve Necla Büyükşen’in ve oğulları Uğur arasında geçen “mehir” tartışmasına çevriliyor. Olayın bir türlü çözülememesinden dolayı sinir krizi geçiren Osman Büyükşen canlı yayında ağlayarak şu sözleri dile getirmişti; “Ben siyasetçi olsam, milletvekili olsam bu durumda olmazdım, bütün kapılar bana açılırdı. Kimse kusura bakmasın!” Ayrıca kardeşlerine de güvenmediği her fırsatta dile getiren Osman Büyükşen’in suçlu olduğu düşünülen kardeşi Uğur da bugün programa dahil oldu.

Bugün yapılan tartışmalardan sonra yine bir sonuca varılamadı. Hatta kavganın dozu daha da arttı ve kardeşler kuliste kavga etmeye devam etti! Bu anları ise Müge Anlı Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz