Kuaförü Hırslandı Esra Erol Saçlarına Veda Etti! Gündüz Kuşağının Kraliçesi Son Halini Takipçileriyle Paylaştı

Aleyna

Haberler

20 Nisan 2021

Kuaförü Hırslandı Esra Erol Saçlarına Veda Etti! Gündüz Kuşağının Kraliçesi Son Halini Takipçileriyle Paylaştı

Evlilik programıyla sevenlerinin kalbine taht kuran ünlü sunucu Esra Erol, Reality Show konseptli programı ile de yerini korumaya devam ediyor. Yoğun çalışan sunucu, kendine bakmaktan da geri kalmıyor.

Başarısının Sırrı Kendisi ile Yarışmak!

Uzun yıllardır Atv ekranlarında sevenleriyle buluşan Esra Erol, başarısının sırrını açıkladı. Başkalarıyla değil kendisi ile yarıştığını belirten Erol, bu sayede işine daha çok odaklandığını söyledi.

“Reyting İçin Olmayan Bir Şeyi Varmış Gibi Göstermem. Neyse O!”

blank

Sabah Gazetesi’ne verdiği röportajda soruları yanıtlayan Esra Erol “Reyting kaygısı yaşıyor musunuz?” sorusuna “Televizyonda iş yapıp da reyting kaygısı taşımamak imkansız. Reyting işimizin doğası. Ama reyting için olmayan bir şeyi varmış gibi göstermem, olanı da abartmam. Neyse o!” şeklinde yanıt verdi.

Konukların Nasıl Seçildiğini Açıkladı!

blank

Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı programa, konukların nasıl seçildiği merak konusuydu. Güzel sunucu yaptığı açıklamayla konuya aydınlık getirdi. Canı sıkılanı değil, derdi olanı konuk ettiklerini söyleyen Esra Erol, çocuklarla ilgili konulara öncelik verdiklerini belirtti.

Kimin Yalan Söylediğini Anlıyor!

blank

Her programında farklı bir hikayeyi konu alan Esra Erol, ‘İnsan sarrafı olduğunuzu düşünüyor musunuz?’ sorusuna, ‘Asla’ şeklinde cevap verdi. İnsanın çok yüzlü bir varlık olduğunu savunan Erol, deneyimleri sayesinde doğruyu ve yalanı ayırt edebildiğini söyledi.

Yoğun Çalışan İki Çocuklu Anne Temposu!

blank

Ekranların aranan yüzü Esra Erol, çok yoğun şartlarda çalışıyor! Güne erken başlayarak, çocuklarının dersleri ve kahvaltılarıyla ilgilenen Erol, günün kalanını kanalda geçirdiğini söyledi. Hazırlık, yayın, toplantılar derken iş temposunun içinde kaybolan Erol, oğullarının uyku saatinden önce evde olup, onlarla vakit geçirmeye çalıştığını belirtti.

Yoğun Tempoya Rağmen Kendine Bakıyor!

blank

Yoğun iş temposuna rağmen ailesini ve kendini ihmal etmeyen Esra Erol, Instagram hesabında kuaförü ile birlikte story paylaştı. Paylaşımına ‘yine hırslandı, kesin kesecek’ notunu ekleyen sunucu saçlarına veda etmek zorunda kaldı.

Yeni Saç Stilini Takipçileri ile Paylaştı!

blank

Yoğun ve sinir krizi geçirme garantili işine rağmen, güzelliğinden ödün ödün vermeyen Esra Erol, saçının son halini sevenleriyle paylaştı. Mutluluğu yüzünden okunan Erol, yeni saçlarını çok beğendi!

Benzer Haberler

Hayranın 20 Nisan 2021

Çok güzel bir kadınsın Ersacım
Kısa saç da çok yakışıyor…
Dikkat et saçlara 😅

Bayram Berdiyew 22 Nisan 2021

Esra hanim Ben seni cok seviyorum. Siz cok guzelsiniz. Ben Turkmenistanlyyim.

Yorum Yaz