Rekor Kırdılar Ama Kafalar Karışık! Müge Anlı’nın Ekibinden Rahmi Özkan Instagram Yüzünden Sitem Etti

Aleyna

Haberler

20 Nisan 2021

Rekor Kırdılar Ama Kafalar Karışık! Müge Anlı’nın Ekibinden Rahmi Özkan Instagram Yüzünden Sitem Etti

Ünlü sunucu Müge Anlı, en sonunda Instagram’a da adım attı ve hızla öğrenmeye çalışıyor. Ama ekip arkadaşları bu konuda çok zorlanıyor!

Esra Erol Müge Anlı

Son dönemde Türkiye’de marka haline gelmiş iki sunucu var, biri Müge Anlı, diğeri de Esra Erol. Evlilik programlarıyla adını duyuran Esra Erol, bu programlar kaldırılınca Müge Anlı’nın izinden gitmeye başladı. Bu yüzden, eynı kanalda çalışsalar bile aralarında bir rekabet doğdu. Geçen hafta bu rekabet dijital dünyaya da taşındı!

Müge Anlı

Malum, Esra Erol’un Instagram’da 4 küsur milyon takipçisi var, her paylaşımı da olay yaratıyor. Geçtiğimiz günlerde, Müge Anlı da yıllardır uzak durduğu Instagram’da bir hesap açtı ve şimdiden Esra Erol’un Instagram tahtını sarstı. Sosyal medyayı çok seven ve sürekli paylaşım yapan Müge Anlı, bazı konulardaki kafa karışıklığını henüz çözemedi!

Takipçilerinden Çok Şey Bekliyor

Bir günde bir milyon takipçiye ulaşarak rekor kıran Müge Anlı, mutluluktan havalara uçtu. Takipçi sayısı ve Instagram meselesini programında da sık sık anlatan ünlü sunucu, sosyal medyadan beklentilerini yüksek tutuyor. Müge Anlı takipçileri, hazırlanın, her an bir görev gelebilir!

Müge Anlı, takipçilerini kast ederek “Pandemi olmasaydı o bir milyon kişiyle çok şey yapardık. ‘Yürüyün şurayı boyayalım, şurayı tamir edelim’ derdim. Pandemi sonrası bu topluluk yayın sonrasında da iyi işlere imza atacağımız bir grup olacak” dedi.

Haluk Levent Ahbap

Ya sosyal medyanın dinamiklerini henüz kavrayamamış ya da Haluk Levent’e özenmiş! Haluk Levent’in kurduğu Ahbap Platformu da sosyal medya üzerinden örgütlenmiş ve herkesin kapısını çaldığı bir derneğe dönüşmüştü. Belli ki, Müge Anlı’nın da böyle bir beklentisi var ama artık bahsetmiyor. Bundan söz ettiği günden beri takipçi sayısı pek artmadı çünkü!

Rahmi Özkan’ın Kafası Karıştı

Anlaşılan o ki, Instagram’la ilgili kafası karışan tek kişi Müge Anlı değil! Programın sevilen ismi Avukat Rahmi Özkan, ünlü sunucuya sitem etti. “Başımıza Instagram çıkardın, nasıl kullanacağımızı öğretmedin. Bir bakıyorum, 100 binlerin üzerinde ilgi gösteren izleyicim var ama iletişim kuramıyorum” dedi.

Umarız, Müge Anlı kısa sürede Instagram’ın iletişim yöntemlerini ekibe de öğretebilir. Rahmi Özkan’ın da dediği gibi, “Çok ileri gitmemek kaydıyla!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz