Asla Vazgeçmem 39. Bölümünde Yiğit Kardeşi Yağmur’u Bulacak

admin

Show TV

24 Şubat 2016

Asla Vazgeçmem 39. Bölümünde Yiğit Kardeşi Yağmur’u Bulacak

Asla Vazgeçmem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu bölümleri ile yayınlanmaya devam eden dizinin yeni bölümünde Yiğit’in alacağı kararlar uzun süre konuşulacak gibi gözüküyor. Show TV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan Asla Vazgeçmem Perşembe akşamı saat 20:00’de yeni bölümü ile izleyenlerinin karşısında olacak.

39. yeni bölümde Yiğit hayatındaki en tuhaf olaylardan birisini Nur ile birlikte yaşayacak. Ayrıca öldüğünü düşündüğünü babasının gerçek ölümü ortaya çıkacaktır. Yiğit babası ölürken onun eline bıraktığı nottaki adrese gidecek. Nur’u da yanına alan Yiğit olayları açıklığa kavuşturma isteyecektir.

Yiğit ve Nur olayların peşinden giderken Nazan ise İclal’lere gidebilmek için tüm fırsatları değerlendirmektedir. Elmas’ı da rahatsız etmek için çabalayan İclal yeni bölümde hain planlarını bir bir hayata sokmaya başlar.

Cahit’in geri gelmesi için uğraşan ikili kıskandırma ve ikna etme çabaları ile aklına gelen tüm ihtimalleri denemeye başlar. Yiğit’in iş hayatındaki parlak fikirleri ise onun Almanlar ile yapacağı bir ortaklığa girmesine sebep olur. Ancak aniden ortaya çıkan bir Türk işadamı tüm planları ve anlaşmaları zora sokacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz