Söylemezsem Olmaz’da Arto’dan Hande Erçel ve Kerem Bürsin Hakkında Şok İddia: “Hande’nin Kadınlık Gururu…”

Aleyna

Haberler

15 Nisan 2021

Söylemezsem Olmaz’da Arto’dan Hande Erçel ve Kerem Bürsin Hakkında Şok İddia: “Hande’nin Kadınlık Gururu…”

Söylemezsem Olmaz programında gıybetin dozu bir an olsun bile düşmüyor! Geçtiğimiz hafta canlı yayında fenalaşan Seren Serengil’in programdan bir haftalığına ayrılması herkesi üzse de; Seren Serengil’in magazin konusunda “el” verdiği Arto; Sero’muzu bize aratmıyor! Yorumları ve ortaya attığı iddialarla ortalığı karıştıran Arto; bugün Hande Erçel’in Kerem Bürsin’i kullandığını ve Hande Erçel’in kadınlık gururunun zedelendiğini iddia etti.

Söylemezsem Olmaz

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Aşkı!

Bildiğiniz gibi Fox TV’de ekranlara gelen “Sen Çal Kapımı” isimli dizide Hande Erçel ve Kerem Bürsin başrol olarak karşımıza çıkıyor. Fakat dizinin fragmanları yayınlanmaya başladığından beri ikili arasında çıkan aşk dedikodularının ardı arkası kesilmiyor! Her fırsatta yakın arkadaş olduklarını ve aralarında aşk olmadığını söyleyen ikili, ne basın mensuplarını ne de sosyal medya kullanıcılarını bu aşkın var olmadığına ikna edemiyor.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Hatta geçtiğimiz haftalarda Kerem Bürsin ve Hande Erçel’i aynı evde yaşamaya başladığı iddia edilmiş, ikilinin evden aynı anda ayrıldığı görüntüler sosyal medyada gezinmeye başlamış olsa da; bu iddiadan da bir sonuç çıkmadı ve asparagas haber olarak geçmişin tozlu sayfalarında kaldı!

hande Erçel ve Kerem Bürsin

Hande, Kerem’i Kullanıyor İddiası!

Instagram hesaplarından sık sık birbirleriyle eğlenceli video ve fotoğraflar paylaşan Hande Erçel ve Kerem Bürsin hakkında çıkan aşk iddialarına başka bir isim daha karıştı! Sosyetenin tanınan ailelerinden Murat Akdoğan ile Hande Erçel’in birlikte olduğu söylentisi aldı başını gitti. Fakat aynı hafta içinde Murat Akdoğan’ın ailesinin Hande Erçel’e veto verdiği ve bu yüzden de ilişkinin sonlandığı iddiası aşk haberlerinin sonunu getirdi.

Ancak Söylemezsem Olmaz masasında Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı hala gündemde! İkilinin son açıklamasından sonra söze giren Arto; Murat Akdoğan konusu yüzünden Hande Erçel’in kadınlık gururun zarar gördüğünü ve bu zararı kapatmak için Kerem Bürsin’i kullandığını iddia etti. Ee sonuçta Seren’in arkadaşı! Arto’dan böyle sivri yorumlar ve iddialar görmeye alışmamız lazım!

https://www.tvyayinakisi.com/asikken-onu-kimse-durduramaz-nurgul-yesilcaydan-samimi-itiraf-asik-olunca-merdivenle-cikarim/
Benzer Haberler

Melis KAPLAN 16 Nisan 2021

Bence Hande Erçel için çok normal bir şey her hafta biriyle adının anılması hoşuna gidiyor.

Gizemli 16 Nisan 2021

Hande erçele yazık ya

Yorum Yaz