Kuruluş Osman’ın Selcan Hatun’u Didem Balçın Çocukken TRT’de Sunduğu Programın Görüntülerini Paylaştı!

Aleyna

Haberler

23 Nisan 2021

Kuruluş Osman’ın Selcan Hatun’u Didem Balçın Çocukken TRT’de Sunduğu Programın Görüntülerini Paylaştı!

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman’da Selcan Hatun karakterini canlandıran Didem Balçın da 23 Nisan paylaşımlarına katılmaktan geri durmadı. TRT’de küçükken sunduğu bir haberden kesit video paylaşan güzel oyuncu herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı!

Didem Balçın

Kuruluş Osman’ın Başarısı!

TRT’in efsane dizisi Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde çekilmeye başlayan ve ATV’ye transfer olan Kuruluş Osman dizisi; Osmanlı İmparatorluğunun kurucusu Osman Bey’in hayatını anlatıyor. Hem güçlü oyuncu kadrosuyla hem de iddialı senaryosuyla milyonlarca kişinin takip ettiği dizilerden biri haline gelen Kuruluş Osman, yayınlandığı gün reyting sıralamasını domine etmeyi başarıyor.

Kuruluş Osman

Burak Özçivit’in Osman Bey’i canlandırdığı dizisinde birçok oyuncu aslında Diriliş Ertuğrul dizisinden tanıdık! Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde çekilen Kuruluş Osman; kanal ve isim değiştirmiş olsa da hem set ekibi hem de oyuncu kadrosu Diriliş Ertuğrul ile neredeyse bire bir aynı! Diriliş Ertuğrul’dan tanıdığımız oyunculardan biri de dizide Selcan Hatun karakterini canlandıran Didem Balçın.

Didem Balçın

23 Nisan’ı Kutladı!

2020 yılında Can Aydın’la hayatını birleştiren Didem Balçın; bugünlerde ilk çocuğunu kucağına almak için gün sayıyor. Hamile olsa bile Kuruluş Osman dizisinde rol almaya devam eden güzel oyuncu oğluyla kavuşmayı beklerken; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamayı da ihmal etmedi!

Genç yaşta TRT ekranlarında “Çocuk Haber” programında sunuculuk yapan Didem Balçın; 23 Nisan’ı, kendi çocukluğunda sunduğu 23 Nisan haberini Instagram’da paylaşarak kutladı! Programdan kısa bir kesiti paylaşırken; “Bayram neşesi o günden bugüne hiç eksilmeden hala içimde.. Biz çalışan, hayal kuran, üreten ve mutlu çocuklardık. Şimdi tek dileğim oğlumun ve tüm çocukların bayram neşesini, birlikteliğini, umudunu, kutlamalarını yaşayacağı günlerin yakın olması?” notunu yazarak içini takipçilerine döktü!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz