Aslı Enver Annesini ve Kız Kardeşini Paylaşınca Herkes Şoke Oldu: Hangisi Aslı Enver? Ayırt Edemedik!

Aleyna

Haberler

23 Nisan 2021

Aslı Enver Annesini ve Kız Kardeşini Paylaşınca Herkes Şoke Oldu: Hangisi Aslı Enver? Ayırt Edemedik!

Güzel oyuncu Aslı Enver bugün Instagram hesabından annesini ve kız kardeşini paylaşınca; güzel oyuncunun Instagram takipçileri kısa süreli bir şok yaşadı! Güzelliğiyle nam salan Aslı Enver ve kız kardeşi birbirlerine ikiz gibi benziyor. Bizler Aslı Enver’in hangisi olduğu anlamak için videoyu birkaç kez seyretmek zorunda kaldık.

Aslı Enver’in Yüzü Gülmüyor!

Aslı Enver, son olarak Babil dizisinde Ayşe Karaali karakteriyle karşımıza çıktı. Kısa sürede birçok kişinin favorisi arasına giren Babil’in reyting sıralamasında istenilen başarıyı gösterememesi üzerine final yapmak zorunda kalmıştı. Babil dizisinden sonra ekranlarda ya da farklı projelerde göremediğimiz Aslı Enver; bugünlerde sadece Instagram hesabından takipçileriyle buluşuyor.

blank

Instagram’da olmasa güzel oyuncunun yüzüne hasret kalacağız! Bir süredir yalnızlığı tercih eden Aslı Enver hakkında ara ara magazin gündeminde aşk dedikoduları çıksa da bu iddialar söylentinin ötesine gidemiyor. Güzel oyuncu geçmiş aylarda eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile anılmış; hatta birlikte oldukları iddia edilmişti. Fakat bu söylentinin ardından Kerem Tunçeri’nin ifşaları sosyal medyada yayılınca Aslı Enver’le aralarında çıkan aşk dedikoduları unutuldu!

Aslı Enver

Aslı Enver’in Kardeşi Ablasının Kopyası!

Bundan birkaç ay önce ise Söylemezsem Olmaz programının sivri dilli yorumcularından Arto; Aslı Enver’in ünlü bir iş insanıyla birliktelik yaşadığını ve ikilinin beraber tatile gittiğini iddia etmişti. Fakat Aslı Enver, bu iddiaları Instagram hesabından jet hızıyla reddetti!

Son olarak Murat Boz’la uzun yıllar güzel bir birliktelik yaşayan Aslı Enver; Murat Boz’dan sonra bir türlü mutluluğu yakalayamadı. Aşkta yüzü gülmeyen güzel oyuncu, şu sıralar mutluluğu ailesinde arıyor! Instagram’dan kız kardeşi ve annesiyle bir video paylaşan Aslı Enver’in storysini gördüğümüzde ise oldukça şaşırdık. Aslı Enver’in kız kardeşi Anıl Enver; resmen ablasının kopyası! Hatta videoda hangisinin Aslı Enver olduğunu ayırt etmekte oldukça zorlandık. Mutluluğunuz bozulmasın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz