Meedo Enişte Sağ Olsun #2: Bali Tatiline Devam Eden Şeyma Subaşı’nın Seksi Dansı Yürekleri Hoplattı!

Aleyna

Haberler

23 Nisan 2021

Meedo Enişte Sağ Olsun #2: Bali Tatiline Devam Eden Şeyma Subaşı’nın Seksi Dansı Yürekleri Hoplattı!

Bali’nin her karışını gezmeye yemin eden Şeyma Subaşı’nı bugün yeni bir doğal güzelliğin ortasında gördük! Yeşil ve mavi ile doyasıya keşfetmeye devam eden Şeyma Subaşı; gezmeye ara verdiğinde ise Instagram hesabı için dans etmeyi ihmal etmedi. Şeyma’nın seksi dansı yürekleri hoplattı!

Karış Karış Gezmeye Devam!

Açıklamalarıyla ve özellikle de Instagram paylaşımlarıyla olay olmayı başaran Şeyma Subaşı; şu anda eski eşi ve kızının babası Acun Ilıcalı’dan daha popüler biri haline geldi. Hatta belki de daha varlıklı diyebiliriz! Çünkü Şeyma Subaşı’nın evlenmeyi düşündüğünü açıkladığı sevgilisi Meedo’nun “Dünyanın en çok kazanan Arapları” listesinde 18. sırada olduğunu ve yıllık 1.5 milyar dolar kazancı olduğunu öğrendik!

Milli eniştemizin yıllık 1.5 milyar dolar kazancı olduğunu duyduktan sonra, Şeyma Subaşı ve Melisa için tarifeli yolcu uçağını kapatması eskisi gibi çok büyük bir olay gibi gelmiyor insana! Tabii bu konuda hem sosyal medya kullanıcılarından hem de ünlü simalardan büyük bir linç yiyen Şeyma, Instagram’dan kendisini eleştirenleri ti’ye alarak; “Siz bunu hak ediyorsunuz!” demişti.

Şeyma Subaşı’nın Seksi Dansı Yürekleri Hoplattı!

Her gün farklı deneyimler peşinde olan Şeyma Subaşı; bugünlerde kendini Bali’yi keşfetmeye adadı. Her hafta Bali’nin farklı adalarına seyahat ederek Endonezya’nın doğal güzelliklerini keşfeten Şeyma Subaşı; bugün yine Instagram hesabından storyleri tespih tanesi gibi dizdi. Meedo enişte ve Şeyma Subaşı sağ olsun oturduğumuz yerden Bali turu yapıyoruz.

Bali’nin doğal güzelliklerini gezdikten sonra neredeyse gemi boyutundaki bir teknede sevgilisi ve kızı Melisa’yla eğlenmeye devam eden Şeyma Subaşı; müzik eşliğinde dans etmeyi ihmal etmedi. O anları Instagram hesabında paylaşan Şeyma Subaşı’nın seksi dansı izleyenlerin yüreğini hoplattı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz