Sanki Başka Dizi Çekiliyor! Masumlar Apartmanı’nın Yıldızları Ezgi Mola ve Merve Dizdar Sette Mizah Show Yaptı

Aleyna

Haberler

23 Nisan 2021

Sanki Başka Dizi Çekiliyor! Masumlar Apartmanı’nın Yıldızları Ezgi Mola ve Merve Dizdar Sette Mizah Show Yaptı

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”, izleyenlere ağır bir dram vaat etse de kamera arkasında bambaşka işler dönüyor! Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın ezber videosuna siz de çok güleceksiniz.

Masumlar Apartmanı

TRT 1’in ilgiyle izlenen dizisi “Masumlar Apartmanı”, izleyiciye dram ve psikolojik travmalara ağırlık veren bir öykü sunuyor. Ekrandaki psikoloji temalı dizi furyasının en ilgi çekici örneklerinden olan dizi, zaman zaman tekrara düşse de çok seviliyor. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hastalarının işgal ettiği televizyon ekranında, ekürisi “Kırmızı Oda” iyileşme öykülerini anlatarak öne çıkarken, bu dizide gerilim ögeleriyle ayrılıyor. Sıra dışı senaryosuna başarılı oyunculuklar da eklenince, dizinin salı günlerinin vazgeçilmezi haline gelmesi işten bile olmuyor!

Kamera Arkası Bambaşka

Masumlar Apartmanı oyuncuları

“Masumlar Apartmanı”, ağır psikolojik travmaları ve hastalıkları anlatıyor. Bu da sette tam tersi bir ortamın hakim olmasını gerektiriyor! Tüm oyuncular sette herkesin çok hassas ve iyi niyetli davrandığını söylüyor. Çünkü hepsi yaptıkları işin farkında ve çok ciddiye alıyor. Ama bu hassasiyet onların zaman zaman eğlencenin dozunu artırmalarına da engel olmuyor!

Başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah’ın ne kadar komik ve eğlenceli olduğunu Instagram’da her gün görüyoruz. Buna gizli komikler Esra Ruşan ve Merve Dizdar da eklenince setten gelen videolar hep güldürme garantili oluyor!

“Ezberimiz çok iyidir”

Ezgi Mola Merve Dizdar

Son set videosu dizinin Safiye’si Ezgi Mola’dan geldi. Gördük ki, dizinin en büyük gerilim kaynağı oyuncuların en büyük komedi malzemesi olmuş! Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın üzerine oturdukları senaryolar onlar kadar bizi de güldürdü. Ezberleri gerçekten de süpermiş!

Bir yandan atıştırıp bir yandan kafa bulan Ezgi Mola ve Merve Dizdar ikilisi, neyse ki dizideki karakterlerine hiç benzemiyor. Umarız, yakında dizide de çileleri son bulur ve çok eğlenmeye başlarlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz