Kuzey Dil Kurumu’ndan Türkçeye Yeni Katkılar! Ve Yine Berfu Yenenler’den Eğlenceli Paylaşım

Aleyna

Haberler

19 Nisan 2021

Kuzey Dil Kurumu’ndan Türkçeye Yeni Katkılar! Ve Yine Berfu Yenenler’den Eğlenceli Paylaşım

Berfu Yenenler’in sosyal medya hesabından paylaştığı her Kuzey ve Mete haberi takipçilerinin kalpli kalpli beğenileriyle ve nazar boncuklarıyla karşılanıyor. Ama en çok da gülücüklerle. Çünkü bu paylaşımların her birisi ayrı bir sevimlilik ve ayrı bir sempatiklik taşıyor. İşte Berfu Yenenler’in o malum eğlenceli paylaşımlardan bir yenisi!

Eser ve Berfu Çiftinin Bizi Güldürme Misyonu

Eser ve Berfu Yenenler çifti hem sosyal medyalarından paylaştıkları ev halleri ile hem de Eser’in sahne halleri ile sevenlerini güldürmeye devam ediyor. Biz de ülkecek yaşadığımız pandemi stresini ve sıkıntısını onlar sayesinde biraz olsun hafifletebiliyoruz. Üstelik bunu sadece ikisi de yapmıyorlar. Çocukları Kuzey ve Mete de bu konuda elbirliğiyle anne ve babasına her daim yardım halindeler. Kardeş olmak da bunu gerektirir değil mi ama?

Mete Biraz Küçük Ama…

Gerçi Mete – Kuzey kardeşlerden Mete henüz daha yeni doğan bebek kategorisinde olduğu için abisi Kuzey bu konuda daha çok sorumluluk yükleniyor. Ama onun yapması gereken tek şey de kendisi olmak. İşte bu videoda da bunu yapmış Kuzey. Annesinin Instagram hesabından paylaştığı bu videoda kendi dilinden nesneleri tanımlıyor. Her birisinden ayrı bir şirinlik akarken arada derede kardeşi Mete’yi sorması da gözümüzden kaçmadı. Kıs bir süre sonra Mete bebeğin de performanslarını görmek için sabırsızlanıyoruz doğrusu.

Çok Güzel Hareketler Batuhan da Öğrendi

Batuhan Soyaslan - Çok Güzel HAreketler Bunlar

Berfu Yenenler’in bu hoş video paylaşımı dakikalar içerisinde binlerce beğeni aldı. Aynı zamanda birçok yorum alan bu paylaşıma Çok Güzel Hareketler oyuncularından Batuhan Soyaslan da yanıtsız kalmadı. Kuzey’in konuştuğu gibi konuşan Batuhan Soyaslan’a Berfu Yenenler’den de aynı dilde bir cevap geldi. Bu demek oluyor ki Kuzey etrafındaki herkese kendi dilini öğretecek bu gidişle.

Benzer Haberler

Haktan 19 Nisan 2021

Fatma1991💓Soner1998

Yorum Yaz