Fadi’yi Yakalayıp Türkiye Cumhuriyeti Adaletine Teslim Edeceğiz! Teşkilat 8. Bölüm Fragmanı Aksiyon Dolu Sahnelerle Yayında

Aleyna

Haberler

19 Nisan 2021

Fadi’yi Yakalayıp Türkiye Cumhuriyeti Adaletine Teslim Edeceğiz! Teşkilat 8. Bölüm Fragmanı Aksiyon Dolu Sahnelerle Yayında

Kadrosunda Mesut Akusta, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu gibi isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi izleyicileri soluk soluğa aksiyon dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. İşte yeni yayınlanan Teşkilat 8. bölüm fragmanı ve geçen hafta yaşananlar!

Fadi İçin İşler Kötüye Gidiyor

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Teşkilat dizisinin 7. Bölümünde Serdar, Zehra ve Hulki adeta ölümle burun buruna gelirler. Fadi ise güvenlik protokollerini çözerek SİHA’ları etkisiz hale getirerek bunun mutluluğunu yaşar. Ancak bu mutluluk uzun sürmez. Çünkü ekip ona bir tuzak kurar ve Fadi bunu fark edince büyük bir şaşkınlığa uğrar. Çünkü yaşadığı bu başarısızlık Şirket’te de büyük bir rahatsızlığa neden olur. Fadi ise kendisini kanıtlayabilmek için bir fırsat daha ister.

Ekip Türkiye’ye Döndü

Teşkilat

Ekipse Fadi’nin hain planını bozmalarının ardından durumu ağırlaşan Hulki’yi hastaneye yetiştirmek için ülkeye döner. Hulki hemen tedavi altına alınır ancak en çok merak ettiği şey babasının durumudur. Diğer yandan Ceren’in sadakatinden şüphelenen Şef ondan Serdar’ı öldürme talimatı alır. Bu esnada ekip internette dolaşıma düşen bir video nedeniyle teyakkuza geçer. Bu videoda Ankara’da üst düzey bir bürokrata yapılacak bir suikast planı vardır.

Teşkilat 8. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 8. bölüm fragmanında ekip kötü bir haber alır. Bu haber çok saygı duydukları Mete Başkanın ölüm haberidir. Bunun arkasında Fadi’nin olduğunu bilen ekip onu yakalayarak Türkiye Cumhuriyeti adaletine teslim etmeyi kararlaştırır. Bunun için Fadi’nin kara kutusu olan Kasım’ı ele geçirmeleri gerekmektedir. Bakalım ekip bu görevi de başarı ile yerine getirebilecek mi? Hepsi Pazar akşamı TRT 1’de Teşkilat 8. bölümde.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz