Sen Hiç Caretta Caretta Gördün mü? Cennete Sadece Kızıyla Beraber Uçan Şeyma Subaşı’nın Kızı Melisa’ya Muazzam Deneyim

Aleyna

Haberler

19 Nisan 2021

Sen Hiç Caretta Caretta Gördün mü? Cennete Sadece Kızıyla Beraber Uçan Şeyma Subaşı’nın Kızı Melisa’ya Muazzam Deneyim

Şeyma Subaşı denildiğinde akla birçok şey geliyor olabilir. Ama herhalde bunlardan en önemlisi onun sahip olduğu yaşama sevinci olsa gerek. Ve tabi bunu besleyebilmek için de hayatından eğlenceyi, tatili, kızını ve sevgilisini eksik etmiyor. İşte Şeyma’nın yine bir tatilinden kızının yaşadığı mükemmel bir deneyim!

Caretta Caretta Yavrularını Denize Salmak

Kaç çocuğun görebildiği bir şeydir acaba caretta caretta yavrularının küçük ama hızlı adımlarla denize doğru koşmaları? Hatta kaç çocuk o yavruları avuçlarının içinden denize gönderecek kadar şanslıdır? Bu soruya cevap vermek güç ama Şeyma Subaşı’nın kızı Melis abu şansı yakalayan ve yaşayan çocuklardan. Melisa henüz küçük yaşına rağmen annesi ile birlikte dünyanın mucize yerlerini gördüğü gibi oralarda harika deneyimler de yaşıyor. Ve işte Melisa’nın yaşadığı bir mucize daha. Caretta caretta yavrularını denize bırakmak!

Nasıl Gittikleri de Ayrı Olay

Bu arada kızı Melisa ile birlikte Bali’ye gidecek olan Şeyma Subaşı için özel jet bulamayan Meedo onlar için uçağın tamamını rezerve etmiş. Görüntülerden Melisa’nın bile şaşkınlığı belli oluyor. Adeta “Özel jet yoksa uçağı kapatırım” diyen Meedo hem Şeyma’nın hem de Melisa’nın kalbini fazlasıyla kazanmıştır artık herhalde.

Meedo İle de Araları İyi

Bali tatiline sevgilisi Meedo ile birlikte çıkan Şeyma Subaşı bir süredir Bali’den herkesi kıskandıracak fotoğraflar atmaya devam ediyor. Bali’nin harika doğası, yeşil ve mavi arasında geçen günler, kaldıkları lüks otel, kızının geçirdiği hoş zamanlar ve sevgilisiyle mutlu anları… Şeyma’nın keyfine diyecek bir şey olmadığı ortada. Ancak tam da burada Melisa’nın durumunu merak edenler olabilir. Hatta Melisa’nın biraz sıkıldığı haberleri de sosyal medyaya düşen haberler arasındaydı. Ancak Şeyma’nın iki gün önceki paylaşımına bakılacak olursa Melisa’nın da Meedo ile arası oldukça iyi görünüyor. Bugünkü caretta caretta yavruları ise minik Melisa’nın keyfini fazlasıyla yerine getirmiştir herhalde.

Zaten Balili Oldu Sayılır

Melisa geçtiğimiz günlerde de annesi ile birlikte Balililerin geleneksel kıyafetlerini giyerek poz vermişti. O fotoğraflardaki haliyle Melisa Balili çocuklara benzemiş ve oldukça da şirin olmuştu. Bugün de okyanusa bıraktığı caretta carettalarla ve okyanus kenarındaki görüntüleriyle hiç de sıkılmış bir halini göremedik zaten Melisa’nın. Neden sıkılsın ayrıca. Baştan sorduğumuzu yeniden soralım: Kaç çocuk elleriyle okyanusa caretta caretta bırakır ki?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz