Merve’nin Kırmızı Rujlarına Özgürlük! Merve Boluğur’un Pandemi ile Bitmek Bilmeyen Sınavı

Aleyna

Haberler

19 Nisan 2021

Merve’nin Kırmızı Rujlarına Özgürlük! Merve Boluğur’un Pandemi ile Bitmek Bilmeyen Sınavı

Merve Boluğur pandemi konusuna bir şekilde alışamayanlardan muhtemelen. Daha önce defalarca kez maskesiz olarak görüntülenen ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde de bu konuyla ilgili bir kriz yaşamıştı. HES koduna ilişkin yaşadığı krizleri bilemeyeceğiz. Ama maske konusundaki sıkıntısı o çok sevdiği kırmızı rujlarından kaynaklanıyor olabilir mi acaba?

Eski Dostu Çikko İle Birlikte

Güzel oyuncu bugün Instagram hesabından çok sevdiği ve kaybettiği köpeği Çikko ile bir fotoğrafını paylaştı. Çikko’nun kaybına çok üzülen Boluğur onun ardından “Anne olamadım ama sen benim hep çocuğumdun. Bir gün buluşacağız” ifadelerini kullanmıştı. Paylaştığı fotoğrafta yine güzelliğini konuşturan Merve Boluğur’un kırmızı ruju tabii ki yine dikkatimizi çeken önemli ayrıntılardan birisi. Zira ünlü oyuncu simsiyah saçları ve kıpkırmızı rujlarıyla artık hafızalarımıza yer etmiş durumda.

Maske Yüzünden Başı Dertten Kurtulmuyor

Malum pandemi nedeniyle uzun bir süredir hepimiz adeta maskelerimizle bitişik yaşıyoruz. Hatta daha da ilerisi, maskeler artık bir uzvumuza dönüşmüş durumda. Fakat bir tek Merve Boluğur bu duruma sürekli bir isyan halinde. Ünlü sanatçı daha önce defalarca kez sokakta maskesiz olarak görüntülenmiş ve bundan dolayı da sürekli uyarılara maruz kalmıştı. Hatta Boluğur’a iki kez 900 TL’lik maske cezası bile kesilmişti. Güzel oyuncunun bu ısrarının nedeni nedir bilinmez. Ama bu ısrarın nedeni acaba o meşhur kırmızı rujları olabilir mi diye de düşünmeden edemiyor insan.

Üstüne Bir de HES Kodu Krizi

Merve Boluğur

Ama Merve Boluğur’un tek derdi maske de değil. Ünlü oyuncu bu kez de HES kodu yüzünden bir kriz yaşadı. Bu kez sokakta tam tekmil maskeli ve kapüşonlu bir şekilde dolaşan Merve Boluğur aniden magazincilere yakalandı. Nişantaşı’nda sakin sakin gezmek isteyen Boluğur magazincilerden kaçmak için AVM’ye girmek istedi. Ancak bu kez kapıdaki güvenlik görevlileri HES kodu isteyince yine ortalık karıştı. Görevlilere “Uygulama kullanmıyorum” diyen oyuncu görevlilere “Beni tanımıyor musunuz?” diyerek biraz olsun ayrıcalık istedi. Ama krallar ve pandemi ayrıcalık tanımayınca AVM’den çıkmak zorunda kaldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz