Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın Başrolü İsmail Demirci’nin Kariyeri Kurtlar Vadisi Pusu ile Yükselişe Geçmiş

Aleyna

Haberler

17 Nisan 2021

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın Başrolü İsmail Demirci’nin Kariyeri Kurtlar Vadisi Pusu ile Yükselişe Geçmiş

Bugünlerde Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi ile ekranlara gelen ünlü oyuncu İsmail Demirci’nin yıldızı, Kurtlar Vadisi Pusu’da hayat verdiği Erkan karakteri ile parlamıştı. Üstlendiği her rolü başarıyla canlandıran ünlü oyuncu, kariyer yolculuğunda istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Peki bu yolculuk nerede ve nasıl başladı?

Yıldızı Kurtlar Vadisi Pusu ile Parladı

13 Kasım 1984’te Ankara’da dünyaya gelen ünlü oyuncu, 2009 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu ve İki Aile dizisiyle oyunculuk kariyerine adım attı. Sonrasında Türkan, Sessiz Gece, Anneler ve Kızları, Mor Menekşeler, Ben Onu Çok Sevdim gibi yapımlarda yer alan İsmail Demirci, 2012-2013 sezonunda Kurtlar Vadisi Pusu’da canlandırdığı Erkan karakteri ile adını Türkiye’ye duyurdu.

Muhteşem Yüzyıl Kösem’de de Rol Aldı

blank

Kurtlar Vadisi ile ünlenen oyuncu İsmail Demirci, sonrasında da gelen teklifleri değerlendirmeye devam etti. Reaksiyon, Tut Sözünü, Seçe Sarayı, Fabrika Kızı gibi yapımlarda da yer alan yetenekli oyuncu, 2016-2017 yıllarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde canlandırdığı Kemankeş Kara Mustafa Paşa rolü ile karşımıza çıktı. Yer aldığı her proje ile kariyerinde bir basamak yükselen İsmail Demirci, kısa sürede ekranların aranan ismi olmayı başardı.

blank

Babamın Günahları, Mehmed: Bir Cihan Fatihi, Çarpışma dizilerinden sonra 2019 yılında Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi ile kamera karşısına geçen İsmail Demirci, hayat verdiği Kuzey Mollaoğlu karakteri ile o günden beri hepimizin kalbini fethetmeye devam ediyor.

Başarılı Oyunculuğu Kadar Mutlu Evliliği ile de Anılıyor

14 Ekim 2017 yılında Hande Soral ile hayatını birleştiren ünlü oyuncu İsmail Demirci, oyunculuktaki başarısı kadar mutlu evliliğiyle de adından söz ettirmeyi başarıyor. Mutluluklarını her fırsatta gözler önüne seren İsmail- Hande Demirci çiftinin tanışma hikayesi ise oldukça ilginç!

Çakmak Bahane…

Mutlu çift, güzel bir tesadüf eseri Bodrum’da tanışmışlar. İsmail Demirci’nin tatil yaptığı sırada aynı yerde tatil yapan Hande Soral, güzelliği ile İsmail Demirci’nin gözünü kamaştırmış olacak ki; yakışıklı oyuncu oldukça sudan bir bahane ile tanışmak için hamle yapmış. ‘Ateşiniz var mı?’ diye soran İsmail Demirci’ye Hande Soral’ın cevabı bir hayli sert olmuş! ‘Bu çok kötü bir numara!’ cevabını alan İsmail Demirci, tek çareyi samimiyetini göstermekte bulmuş ve cebinden iki çakmak çıkartıp ‘Başka bir bahane bulamadım!’ demiş.

Güzel oyuncu, yakışıklı jönümüzün bu hareketinden etkilenmiş olacak ki, tatilden birlikte dönmüşler. Hatta ilişkilerinin henüz üçüncü gününde Hande Soral ‘İşte evleneceğim adam bu!’ demiş.

Ve Mutlu Son…

Yaklaşık 2 buçuk yıl flört eden çift, 2017 yılında aileleri ve dostlarının katıldığı bir törenle dünya evine girdiler.

Birlikte çok eğlendikleri her hallerinden belli olan çiftimize mutluluklarının daim olmasını diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz