Demet Akalın “Gariban” Lakabının Hakkını Veriyor! Sonunda İsyan Bayrağını Çekti: İndirim Kovalıyormuş!

Aleyna

Haberler

17 Nisan 2021

Demet Akalın “Gariban” Lakabının Hakkını Veriyor! Sonunda İsyan Bayrağını Çekti: İndirim Kovalıyormuş!

Lüks marka tutkusuyla nam salan Demet Akalın birbirinden ünlü markaların en son çıkan parçalarını üzerinden taşımaktan büyük bir keyif alıyor. Pek çok kişi güzel şarkıcının aldığı parçaları kombinleyemediğini iddia etse de; Demet Akalın sosyal medyadan gelen eleştirilere kulağını tıkamayı tercih ediyor.

Demet Akalın

Demet Akalın’ın “Geçinemeyen” Hali!

Aslında Demet Akalın kulağını tıkamak zorunda kalıyor desek daha doğru olur! Neredeyse her hafta yaptığı açıklamalar ya da Instagram yorumlarıyla herkesi dumur etmeyi başaran Demet Akalın bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene “Geçinemiyorum” açıklamasıyla sadece magazin gündeminin değil Türkiye gündeminin en konuşulan isimlerinden biri haline gelmişti.

Demet Akalın ve Hira

Fakat aynı sene içinde “Hira Han” isminde (henüz tam olarak kime ait olduğunu öğrenemediğimiz) bir restorant açan, yakın arkadaşı Alişan’la birlikte Star TV’de sabah programı yapmaya başlayan, DA isimli kozmetik markasıyla ticarete atılan, sık sık Instagram’dan reklam alan ve yeni single çıkartan Demet Akalın’ın artık geçinebildiğini düşünüyorduk ki; güzel şarkıcı bizleri şaşırttı!

Demet Akalın

Geçtiğimiz haftalarda ailesiyle Dubai’ye giden Demet Akalın’a “Geçinemiyorum” sözü hatırlatılınca; “Uçak biletinden oteline kadar her şey sponsorlu. Allah garibana veriyor işte!” diyerek kendini savundu. Fakat “Gariban” lakabı güzel şarkıcıya adeta yapıştı!

Demet Akalın

Demet Akalın İndirim Kovalıyor!

Bu olaydan sonra kızı Hira’nın sevdiği bir Tiktok fenomenine 7 bin TL hediye göndermesiyle sosyal medyayı karıştıran Demet Akalın; “gariban” lakabının hakkını sonuna kadar verdi ve Tiktok’un kapatılmasını isteyerek bir şekilde 7 bin TL’sini geri aldı. Tabii bunu yaparken de Tiktok ve Hira’nın hediye gönderdiği Özgür Balakar’a “Soyguncu, Hırsız” gibi ithamlarda da bulunmayı ihmal etmedi!

Dün mudavimi olduğu İstinyePark AVM’de görüntülenen Demet Akalın, Versace imzalı eşofman takımıyla herkesin gözünü kamaştırdı! Kolundaki 500 bin TL’lik saat ve elindeki 3 milyon TL’lik tektaşıyla magazin sayfalarına düşen güzel şarkıcı; Versace eşofman takımının 12 bin TL olduğu haberlerini yalanladı! Eşofman takımına 12 bin TL vermeyeceğini söyleyen Demet Akalın, meğerse bu ünlü parçaları indirimden alıyormuş!

Demet Akalın yorum

Ünlü markaların parçalarını satan Brandys’den indirim kovaladığını itiraf eden Demet Akalın’ın normalde 12 bin TL Versace eşofman takımı; Brandys’de 6 bin TL’ymiş! Demet Akalın’a indirim kovalatan hayat bize neler yapmaz arkadaşlar?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz